Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Észrevettétek már, hogy...

Észrevettétek már, hogy bizonyos rovatokban AKÁRMIT is ír az ember, lepontozzák?

Figyelt kérdés
Főleg a családi kapcsolatok rovat. Pedig az ember csak a véleményét írja le az olyan kérdéseknél, hogy "mi a véleményed erről meg arról".
2010. júl. 27. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

vannak ilyen emberek...

ne probáld megérteni, mert ugyse fog menni.

2010. júl. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
sokan abszolút nem a kérdésre válaszolnak,nem hasznos ha másról kezdesz irni,ha meg ennek ellenére pontoznak le akkor valaki biztos %-ra hajt,de ez hülyeség,nekem tök mindegy hány%-os vagyok
2010. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
valaki a saját történetét kezdi el mondani
2010. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami. Végül is nem olyan lényeges, csak azért furcsa. :)
2010. júl. 27. 21:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is megfigyeltem, és tényleg főként a családi kapcsolatokban pontoznak lefele olyanokat is, akik pedig hasznosakat írnak. Nem értem...mért jó ez.
2010. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy irtam már a %-ék függők és persze a rosszindulat,de gondolom észrevettétek h ez mindenhol igy van nem csak a fórumon?:(
2010. júl. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Néha az is tanulságos, ha valaki elmondja a saját történetét, persze van, hogy nem igazán tartozik oda, nem is az ilyenek lepontozása a legkirívóbb, bár én nem szoktam emiatt sem a piros kézhez nyúlni. De pont most került a kiemeltek közé pl. az a kérdés, hogy "mikor és hol születtél", és a válaszok nagy része csak 80-90 valahány százalékos. Miért, de komolyan? Vagy megkérdezik, mi a kedvenc lányneved, és ha Elvira, akkor 69%, ha Zsófi, akkor 85 (ezt most csak random írtam).


Vagy pl. rendszeresen van olyan válaszom, ami reggelre lesz lepontozva (este még 100%, reggelre 68 meg ilyenek... elég egyértelmű, hogy egyesek éjjel ezzel szórakoznak. És persze nem csak a saját válaszaimnál tapasztalom ezt.


És igen, vannak olyan témák, ahol nem tudsz jót írni. Kultúra és közösségben, Családi kapcsolatoknál gyakran látni (bár lehet, hogy máshol is, csak én ezeket olvasom a legtöbbet). Nyelvtanár a szakmám, válaszolok egy nyelvi kérdésre alaposan és korrektül, és másnapra ott virít mondjuk a 78%. Nem azzal van a bajom, hogy az általános értékelésem romolhat tőle, egyelőre arra nem lehet panaszom szerencsére, és nyilván mindegy, hogy 75 vagy 91 (annak azért nem örülnék, ha annyira alacsony lenne, hogy nem vennék komolyan a válaszaimat), de egyszerűen nem tudok azzal mit kezdeni, hogy a jó szándékú, tőlem telhetően kulturáltan, világosan megfogalmazott, és bizonyos kérdéseknél objektíve helyes válaszomat valaki nem hasznosnak minősíti. Egyszerűen rosszulesik az ismeretlen kritikusoktól. És másoknál is rossz látni, hogy az illető kedves és segítőkész hozzászólását így leminősítik.


No mindegy, nem veszem én ezt ennyire vérkomolyan, csak ma pont elszomorodtam ettől egy tegnapi kérdés visszanézésénél, azért bukott ki belőlem. Köszi, hogy szóba hoztad :)

2010. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát igen, én is épp a tegnapi megválaszoltjaimat néztem vissza, és meglepődtem ezen. De tényleg, máshol is van ez.


Mindegy, remélem a kérdezőknek segítettünk, aki meg lepontoz, annak meg gondolom ennyi az összes szórakozása, hát akkor legyen. :)

2010. júl. 27. 22:35
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lenne a legjobb, ha csak az pontozhatna, aki a saját kérdését tette fel.

Így ő eldöntheti, hogy szerinte a kérdésre adott válasz hasznos-e vagy sem.

Más véleménye pedig nem érdekel senkit, hiszen a kérdező értékelése a fontos.

2010. júl. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na, ez egy jó ötlet! :)
2010. júl. 27. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!