Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tölthetek le kottákat az...

Hol tölthetek le kottákat az interneten?

Figyelt kérdés
Van egy Beyond the Guitar nevű zenész, aki nagyon jó kottákat ír/játszik/árul. Sajnos csóró gyerek vagyok, szóval nincs pénzem megvenni a kottákat. Van rá más lehetőség, hogy ezeket a kottákat valahogy megszerezzem?

2022. ápr. 4. 20:41
 1/5 Mojjo ***** válasza:
100%
Az övéit biztos nem. De a youtube csatornáján nagyjából hajszálpontosan láthatod hogy mikor mit játszik. Ha nincs is hallásod, akkor is könnyedén levehetsz mindent szemre. Aztán le is kottázhatod magadnak, ha nagyon kell írott kotta :)
2022. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
A csávó egy tanult gitáros. Ha neked is vannak hasonló ambicióid, kezdd az elején. Nem tudom elképzelni, hogy esetleg folyamatosan olvasol kottát, fülre meg nincs meg, legalább egy egyszerűsített verzió. Szerintem a kottával nem mennél semmire. Mondjuk, egy hamburger ára a kotta, nem lehet ma senki annyira csóró, hogy ne tudná összespórolni. Két doboz cigi, hat sör, két kiló hús, egy harmad BKK bérlet, stb. Persze, ha csak nyavajogni akarsz, akkor értem, valóban nagyon drága, jajj...
2022. ápr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Oldfire ***** válasza:
Googleba beírod gitár TUB. Ha esetleg cím után is kereshetsz.
2022. ápr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 GitárTitán ***** válasza:
Guitar Pro Szoftvert szedd le és Guitar Pro tabs.akármi
2022. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hármas úgy érti gitár TAB, nem tub...
2022. ápr. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!