Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Francia légióba kell nyelvet...

Francia légióba kell nyelvet beszélnem a magyaron kívül?

Figyelt kérdés
A francia légióba szeretnék ki menni, esetleg kell hozzá bármilyen nyelvtudás?! Ha valaki volt már kint esetleg.. valami tapasztalatot meg tud velem osztani? Mire kellene figyeljek stb.. megköszönném! Úgy gondolom, hogy a magyar honvédségnél nem igazán nekem való ( nem szeretnék kórházaknál lázat mérni. Tényleg el veszik az előző életük? És új személyazonosságuk lesz az embereknek?

2022. ápr. 6. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen kell. Angol vagy francia. Ha nem érted őket, hogy akarsz bármit is csinálni?
2022. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze majd a kedvedért megtanulnak bagyarul... 🤣🤣
2022. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt méeg nem talaltad meg?


[link]

2022. ápr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2022. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1. Nem mondtam, hogy nem beszélek semmilyen nyelvet.. szimplán az volt a kérdésem kell e nyelv.


2. ...


3. Nem de köszönöm.


4. Megnézem..


All: ( <••• angol tudás) Sehol semmit nem találtam ezzel a kérdéssel kapcsolatosan, ami számomra választ adott volna.. ezért voltam olyan bátor, hogy megkérdezem a népet. Elnézést, hogy nem tudhat az ember minden..

2022. ápr. 6. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!