Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Diákmunkánál...

Mit tegyek? Diákmunkánál egyik napon aki beszokott írni adott napra, elvileg nem írt be, én meg bementem és, most így hónap elején mikor lassan utalják a fizetést azt mondja hogy ő azt a dátumot nem látja.

Figyelt kérdés
Persze van róla "bizonyíték", mikor kiírta a dátumokat akkor írtam oda hogy nekem hányadika jó, illetve mikor melózni megyek be kell írnom magam... Szóval most nem értem mi van? 1 nap az mínusz tizenvalahányezer forint.
2022. ápr. 7. 06:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha Te beírtad neki a megfelelő napodat, ráadásul beírtad magad, hogy azon a napon munkába is álltál (távozást nem kell beírni?), akkor menj az ő főnökéhez orvoslás végett.

Ha így van, amint leírtad (és én szinte lemásoltam), akkor hogyan lehet, hogy ő nem látja?

2022. ápr. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Látja, és beírtam magam mikor elmentem, gombot is nyomtam, amit mindig meg kell nyomni.
2022. ápr. 7. 09:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd el a fenti érveid neki és ha nem látja be, hogy aznap dolgoztál, akkor jogos a követelésed. Menj a főnökéhez és nyugodt hangon mondd el neki a sérelmedet. Bizonyára orvosolja, hiszen az általad leírtak alapján egyöntetű, hogy jogosan kéred az aznapi fizetésed.
2022. ápr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megírtam neki, fényképet is elküldtem a lefoglalt időpontról, és azóta nem érkezett válasz, azt is elküldtem neki hogy írtam neki hogy aznap gondom volt a ki jelentkezéssel, de nem válaszol!
2022. ápr. 7. 10:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel telefonon, de jobb, ha felkeresed az irodájában.
2022. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
51%
Szia! Mi lett végül, megkaptad a fizut ? Én is hasonló cipőben járok :/
2022. ápr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!