Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az exeitek ismerősötök a...

Az exeitek ismerősötök a facebookon?

Figyelt kérdés
Letiltottátok? Töröltétek? Vagy nézitek tovább a posztjait?

2022. ápr. 10. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
nekem nem. miért legyen az? nem akarom egy számomra érdektelen ember életének elég sok történését látni.
2022. ápr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
54%
Töröltem exem és a hozzátartozóit is. Minél kevesebbet hallottam róla, annál könnyebb volt elengedni.
2022. ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Megint egy általánosító kérdés.

Van, akivel nem haragban váltunk el, ő - és családtagjai - továbbra is ismerősök (sőt fb-n kívül is tartjuk a kapcsolatot), és van, akivel nem vagyok jóban, ő nyilván nem ismerős sehol sem.

2022. ápr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem töröltem, hisz a testvérem.
2022. ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es te beteg vagy
2022. ápr. 11. 10:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen
2022. ápr. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Töröltem az exet, bármennyire is nehezemre esett. Az jó lenne, ha látnám, hogy mit csinál, merre jár, mennyire éli világát, miközben nekem fáj a szakítás?! Akinek van annyi önuralma, hogy ne leskelődjön, vagy éppenséggel annyira erős a szakítás után, hogy nem oszt/szoroz a kukkolás, vagy már semmit nem jelent neki a másik, annak nem biztos, hogy törölni kell.

A volt párom családjától pár sorban elköszöntem, hiszen szerettem őket és nem szerettem volna, ha csak úgy "bunkó módon" törlöm őket. Nem kezdtem el hibáztatni senkit, csak tényként írtam meg a különválást, és megértésüket kértem a mindennemű kapcsolat megszakításáért, hiszen rajtuk keresztül újra csak felszakadna a seb, amit távolodással kell gyógyítani.

Nekem ez az önvédelmi módszerem, de nem vagyunk egyformák.

2022. ápr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jajj de sok humortalan ember van itt :DDDDD
2022. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A te "humorodnak" a Humor kategóriában a helye.
2022. ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van egy régi szerelmem, akivel nagyon hirtelen szakadt meg a kapcsolatom. Ő komolyat akart és én pedig 15-17 éves lányként nem voltam olyan érett, mint ő 19-22 évesen. Azóta is nagyon bánom és ismerősök vagyunk, de mivel régebben nem írt vissza, így nem is próbálkoztam. Azóta azt hiszem házas (de lehet csak volt) és mintha gyerekei is lennének, hisz mindig fiatal apuka akart lenni. Bár nem láttam képeket a családról és a feleségével sincs már kép. Ő olyan reménytelen első szerelem maradt nekem, de kedves emlékeim vannak vele. Remélem egyszer majd normális felnőttekként tudunk nevetni a régi időkön, mert én azóta sem haragszom rá, én voltam a hibás.

De van olyan exem, akivel én szakítottam, mert hatalmas sebet ejtett bennem és így jobb volt, hogy letiltottam.

A harmadik pedig azóta is ismerősöm, szoktam nézni a napjait, de nem kívánok neki rosszat. Szakítás után újra össze akart jönni velem, de inkább nemet mondtam, mert gondolom okkal szakított velem. Rá sem haragszom, mert fiatalok voltunk és talán ha ő nem lett volna, akkor nem ismerem meg a jelenlegi páromat. Így kellett legyen.

2022. máj. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!