Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a kasszánál...

Mit csináljak ha a kasszánál egy boltban a szüleim elmennek még hozni egy két dolgot de már a fizetésre kerülne sor?

Figyelt kérdés
Mármint, engem ez igazán érdekel, gondolom a pénztáros is rereagálja hogy mindjárt jönnek, csak hogy nem mondanak valamit vagy bármi? Mármint mi olyankor az "eljárás"

2022. ápr. 11. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Megmondod h 1 pillanat türelmet kérsz
2022. ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Bocsánat, rögtön jön anya, egy pillanat." Nem kell túlbeszélni a szitut.
2022. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahh, ezt a férjem rendszeresen eljátsza. Nem akar fizetni, egyszer megszívta, mert nálam se volt pénz uh állt a sor, én meg hívtam h jöjjön. Mondanám h kellemetlen volt a többi vevő miatt, de inkább dühös voltam rá, szrtintem eu irtó gáz
2022. ápr. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%

3: miért gáz?


Semmivel sem gázabb, mint mikor előtted (már kb. 10 percet sorban álló) nénike a lehúzás és blokk kézhezvétel után kezdi el keresgélni a pénztárcáját a banyatank mélyén, több percig...

2022. ápr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!