Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Német. Hogy van németül az,...

Német. Hogy van németül az, hogy "még ő áll feljebb"?

Figyelt kérdés
Olyan értelemben, hogy bár nekem van igazam, de ő támad, méltatlankodik, "még ő áll feljebb".

2022. ápr. 12. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
ez magyarul sem így van :D hanem még neki áll feljebb. Amúgy ilyeneknek sokszor nincs direkt fordítása, hanem az lehet csinálni amit itt is csinálsz, hogy csak a jelentést mondod, hogy nem fair, hogy ő van felháborodva amikor nincs igaza.
2022. ápr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Minden másban tuti vagy németből, csak pont ezt nem tudod kifejezni németesen?
2022. ápr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen a magyarban sincs, ahogy az 1-es írja.
2022. ápr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3

Nem ez volt a kérdés. Megspórolhattad volna a hozzászólásodat. Szóval németül?

2022. ápr. 20. 13:50
 5/6 anonim válasza:
66%
Ne aggódj kedves kérdező. Én is egy kiírtam nemrég egy kérdést némettel kapcsolatban, de mindenki a magyar részbe szólt bele, pedig én csak úgy írtam, a kérdés volt csak a német nyelvtudásra vonatkoztatva. Fogalmam sincs minek kell belekötni valamibe ami nem is kérdés volt, habár itt még oké, sőt a kritikát is tűrni kell és legalább aki megszólta a magyart, kijavított, még a némethez is tanácsot adott, nálam még ennyi se volt:)
2022. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 igazad van. De látod milyen sok gonosztól van, a válaszodat lepontoztak, mint a dedóban.
2022. jún. 3. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!