Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Anne e-vel a végén (netflix...

Az Anne e-vel a végén (netflixes sorozatból) mi volt a kedvenc dolgotok?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy ebből a sorozatból mi volt a kedvenc jelenetetek / szereplőtök/ helyszínetek. Csupán egy saját kis "felmérés" lenne, hogy az embereknek mi tetszett ebben a sorozatban, vagy melyik történetszál volt a kedvencük. Azt is szívesen elolvasom, hogy mi az ami nem tetszett benne. (Esetleg szereplő,történés) Tényleg csak kíváncsiságból. Előre is köszönöm a válaszokat (habár nem "normális" kérdés)...aki még nem látta a sorozatot annak ajánlom 😊

2022. ápr. 12. 19:17
 1/3 anonim válasza:
100%
Őszintén szólva, én nemtudok választani h melyik tetszett a legjobban, de ha évadról lenne szó akkor talán az 1.évad
2022. ápr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Én személy szerint nagyon szeretem ezt a sorozatot. Anne nekem néhol nagyon nem volt szimpatikus, inkább a 2.évadban, túl sok volt nekem. Charlie pedig nagyon szerelmes volt belé:)

Mikor másodszorra néztem meg a sorozatot, fogtam fel igazán, mit értett Cole az alatt, hogy ő más. Szerintem ez az egész sorozat igazából mondhatjuk úgy, hogy megtanít valamire, oedig van egy korosztály, ami nem annyira élvezné már. Én nagyon ajánlom, főleg az utolsó részt!

2022. ápr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a második évad elején tetszett Cole és Anna barátságának kibontakozása. Reméltem,hogy lesz valami szerelmi szál is köztük, de így már nem valószínű, hogy Cole más. Pedig olyan édes fiú.... fáj érte a szívem. A második évad végénél járok, Gilbert karakterét is annyira szeretem.
2022. jún. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!