Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy közwécére mentetek és ott volt ilyen székletmaradék, esetleg nem volt lehúzva a wéce?

Figyelt kérdés
Ez főleg pesten jellemző?
2022. ápr. 12. 20:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
undorító
2022. ápr. 12. 23:18
 12/15 anonim ***** válasza:
9. Nem általánosról van szó.
2022. ápr. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
9es továbbá nem írtam hogy ott hagyta volna valaki. Hanem ablakot nyitni luxus.
2022. ápr. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyszer egy benzinkutra akartam menni wcre Ausztriaban es konkretan a plafonrol csopogott a fos.
2022. ápr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Amúgy kakit olyan nyilvános wckben hogy közterületi, vasúti, stb nem láttam, de kakicsíkot szoktam látni, általáan olyan helyeken ahol nincs egy wcs néni aki ott ül az ajtó mellett.


Meg eszembe jutott még valami, nem írom hol, a wc volt gusztustalan (egy kütéri étteremhez tartozott, de nyilvános wcként is szolgált), bár ott nem kaki miatt, hanem a pisi állt 2-3 centiméterben. a padlón mindenütt.

Egy vonaton még egérteném, hogy nem jó az egyensúlyérzéke, rázkódik, zökken a vonat, mellé megy, de az, hogy így ne tudjon célozni egy nem mozgó mellékhelyiségben?

2022. ápr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!