Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy közwécére mentetek és ott volt ilyen székletmaradék, esetleg nem volt lehúzva a wéce?

Figyelt kérdés
Ez főleg pesten jellemző?
2022. ápr. 12. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Volt.
2022. ápr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Nem járok wc-re, gatyeszba tolom.
2022. ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
Nyilvános WC-k alig vannak amik nem hiperekben, plázákban, presszókban meg ilyen helyeken vannak, ott meg takarítanak. Nem jellemzőbb Pestre, mint bármelyik városra. Tudod, mik a legrosszabbak? A vonatok.
2022. ápr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jah, vonaton tökre para, hogy a síneket látod a lyukban.
2022. ápr. 12. 20:45
 5/15 A kérdező kommentje:
Nyugatinál néha van egy két csokis wéce
2022. ápr. 12. 20:48
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

Külföldön az iskolai wc mindig ilyen volt általánosban. :D


Ha Magyarországon ezt eljátszottad volna, a takarítónő úgy ordított volna veled mint a fába szorult féreg. Egyik rokonom takarítónő volt és ő mesélte, hogy amikor undorító állapotban hagyták egyszer a wct beszélt a tanítónénivel, ő meg behívta az osztályba és megbeszélte a gyerekkkel hogy figyeljenek oda a tisztaságra. A mi iskolánk is hasonló volt, ott is odafigyeltünk a takarítóénire.


Na nálunk külföldön ilyen nem volt, valahogy természetesen hatott, hogy 3-5 éves korig mindenki becsurgat, 6-12 éves korig meg képelenek az ürüléküket lehúzni a wcn...


Igazi felüdülés volt amikor végre mehettem gimibe ott és nem kezdtem el öklendezni, ha bementem egy wcre.

2022. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jaj és van egy felnőtt rokonom akit majdnem kidobtam itthonról ugyanis ő mikor jött vendégségbe, nem húzta le a wct. Szerencsére nem intézte nálam a nagydolgát (erre allergiás vagyok), csak a vizeletét hagyta ott a wc papírral, de így is gusztustalan volt, hogy bementem egy 20-30 perc múlva és ez fogadott ott. Utána mindig ahogy kijött mentem be utána lehúzni a wct vagy ahogy kijött küldtem vissza, hogy legyen szíves lehúzni.
2022. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6os. Idehaza is gyakran találkozij vele az itteni sulikba. De az márha dzsungel és sz..r szag van a sulis budiba, akkor az ember azt hinné valakinek lesz annyi esze hogy ablakot nyit... 100 emberből jó ha 10megteszi.
2022. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hmmm, ez érdekes, 8, én az általános alsót egy olyan suiban csináltam, hogy, ha egyszer valaki otthagyta volna az ürülékét a wcn, akkor botrány lett volna, de tegyük hozzá, ez még az ókorban volt amikor sajnos eléggé szigorúan voltak fogva a gyerekek.


Mondjuk nemrég elmentem egy iskolai mosdóba és nagyon jó állapotban volt, tiszta volt, attól függetlenül, hogy 6-15 éves korig járnak oda.


Azt hittem ez minden iskolában így van, nem tudtam, hogy máshol idehaza eltűrik a gusztustalanul hagyott wct, de visszaemlékezve, hogy az itthoni gimnáziumban az egyik lánywc volt a cigizőhely, igazából meg se lepődök, hogy nem minden iskolai wct haszálnak kulturáltan.

2022. ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
58%
Volt. A legemlékezetesebb az volt, ahol konkrétan végig volt kenve a szar a falon derékmagasságban.
2022. ápr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!