Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A pontpark mi valójában?...

A pontpark mi valójában? Ingyen gyűjtögethetsz pontokat azzal, hogy hirdetéseket nézegetsz aztán beválthatod ajándékokra ingyen? Vagy fizetni is kell a termékekért?

Figyelt kérdés
Most regisztráltam és a baba-mama kategóriából tetszik a járóka ami 1800 pontba kerül, már van 13 pontom. Ha elérem az 1800-at akkor kipostázzák nekem? Ez tényleg igaz? Vagy megint valami átverés? A hirdetéseken kívül mivel lehet még pontot szerezni?
2010. szept. 15. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak még napi kérdések is, ha eltalálod kapsz 1 vagy 2 pontot. Ebből 1 van naponta. Hirdetésből mostanában több mint 10 van, de ez nem mindig van így. Van még tombola is bár azt nem tudom milyen.


Am ha meghirdetik a vásárt, elvileg akkor lehet megvenni a cuccokat.

2010. szept. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. Azt nem tudod, hogy legközelebb mikor lesz vásár és hogy milyen időközönként van? Köszi
2010. szept. 15. 17:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Vásár változó időpontokban van a rendszer dönti el nem a tulaj! iődöz 2hónap asszem 4 vásár!
2010. szept. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!