Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barkácsáruházban dolgozom és...

Barkácsáruházban dolgozom és néha ingyen ki tudok hozni dolgokat, mit érdemes?

Figyelt kérdés
Az érdekel mi az ami viszonylag drága és keresett, könnyen eladható? Főleg csomagolássérült, kifutó termékekről van szó, a fúrógéptől a műanyag ablakkeretig.
2011. nov. 2. 01:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%
Azaz lopsz? És ez szerinted így rendben is van?!
2011. nov. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%

Inkább kérdezek.

Van olyan dolog, amit kihozhatnál, de nem teszed?

Miért?

Hozz mindent, amit tudsz, enni nem kér. Amit (fel) lehet használni, azzal mindennel nyersz. Előbb-utóbb minden apróság kelleni fog. Semmit ne hagyj ott, amit elhozni is tudnál. Mert ha nem te, akkor más teszi "zsebre".


(Az álszent üzeneteket ne is olvasd, hogy ne lopj. Lopj, csak ne rúgjanak ki miatta.)

2011. nov. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
43%
Amit csak tudsz. Lopj amíg lenem csuknak, addig is faja lehet. Esküszöm ilyen barom kérdést kitesz fel? MIT LOPJAKXD
2011. nov. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
47%

Még 1 gondolat, mielőtt engem is anyáznátok (amit lekakálnék).


Ha ott hányódna valami a sarokban, ami nincs számon tartva és nem tűnne fel, ha eltűnne, tehát 0% kockázat lenne, a VALÓSÁGBAN 10-ből 9 ember elcsomagolná magának, az a maradék 1 meg egy marha.

NETEN meg 10-ből 9 ember azt írja, hogy cúúúnya dolog a lopás, meg hogy te milyen szarszemétszar alak vagy. Van egy kis k_rvanagy ellentmondás.

Én speciel úgy vinném ki a hátsó kijáraton, mint a szél az ökörnyálat. Csak én itt is leírom, nem úgy, mint sokan. Ez a VALÓSÁG, lopunk, amit csak tudunk, azt tudván, hogy nem lesz következménye. Ezzel felesleges vitába szállni.

2011. nov. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Álljunk meg egy szóra. Nem azt mondtam hogy ne vigye el. Én is elvinném, de nem kérdezném meg hogy melyiket lopjam el :)
2011. nov. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Röhögve írom ezt, de TISZTELET a kivételnek. :D

De mit számít, ha megkérdezi? Aki komolyan veszi a kérdést (mint én), az kifejti a dolgot, aki nem, az meg röhög egy Istenit. A kérdező meg egy névtelen valaki a nagyvilágból.

2011. nov. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Bocs de a kérdésben szó nem volt lopásról.
2011. nov. 2. 11:41
 8/20 anonim ***** válasza:

A Btk. 316. szakasza szerint, aki idegen dolgot mástól azért vesz el, hogy azt jogtalanul eltulajdonítsa, lopást követ el.


Tehát lopsz, mert nem lenne jogod eltulajdonítani.

De nem ez a szó a lényeg... de én már kifejtettem a dolgot.

2011. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Vagy tényleg odaáll a műszakvezető és mondja, hogy na, fiúk, mit visztek?!

:D

Ha ilyesmi a helyzet, akkor tényleg nem lopsz és természetesen a legértékesebbe(ke)t kell először kivinni. Mindent el lehet adni, ha ár alá mész.

2011. nov. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon nagy álszent az aki itt a neten azt mondja hogy ne vigyél semmit, mert az ugyanúgy vinné. vagy inkább az irigység beszél belőlük.

a lényeget már előttem kimondták, vigyél mindent amit tudsz, elektromos dolgokat főleg, az mindig elmegy.

ha üresedés lesz irjál privátot.

2011. nov. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!