Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagy mellnek számít?

Nagy mellnek számít?

Figyelt kérdés
Tehát a hugom 157 cm 45 kg, tehét a magasságához képest elég soványka.. és mostanába folyamatosan azzal zaklat hogy jaaaj szerinted nekem kicsi mellem lesz? Meg hasonlók.. szerintem a sulyához illetve a magasságához képest, még nagy is neki.. ha jol tudom 75A melltarto kell neki, de picit nagyobb is.. merthogy a barátnői többsége 160 cm azt van bennük 60/70 kg tehát a legtöbb kkövérebb sokkal, és szerintem ezért is van nagyobb mellük.. bár a családunkba mindenkinak nagy melle van. Én mondtam neki hogy nekem ennyi idősen még mellem se volt, azt márra meg már D-s melltartó kell.
2022. ápr. 14. 12:38
 1/6 A kérdező kommentje:
De olyan barátnője is van, aki 10 éves 155 cm es 70 valahány kiló..
2022. ápr. 14. 12:39
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És mit is mondtál hány éves a hugicád?? Meg te hány éves vagy most (ha már magad mondtad viszonyítási alapnak)?
2022. ápr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jajj elfelejtettem oda írni, a hugom 13 éves, én meg 21
2022. ápr. 14. 12:46
 4/6 anonim ***** válasza:
20%

Nini, még nem írta senki, hogy küldj képet privátban és segítek dönteni?

No akkor én leszek az első!

2022. ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4

Mármint egy 13 éves lányról??

Vagy olvasni nem tudsz, vagy kissé beteg vagy.

2022. ápr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
A kérdező bőven megteszi. Majd interpolálok.
2022. ápr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!