Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen kosárméret számít...

Milyen kosárméret számít nálatok kicsi mellnek?

Figyelt kérdés
Nekem A-s van és már nem is fog nőni. Ez egyértelműen kicsi, de már vállalhatatlanul kicsi?

2016. jan. 14. 13:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Mi az hogy vállalhatatlanul?Legyen már eszed.Ismerek csajokat akiknek jól áll a kis mell.
2016. jan. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
Az A-s az kicsi mell, de akkor mi van? :D Vállalhatatlanul kicsi nem létezik. A kicsi nem a rossz szinonímiája.
2016. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

sok fiú máshogy van vele, de én sokkkal jobban szeretem a kis mellű lányokat, a túl nagyok meg szerintem egyenesen csúnyák szoktak lenni. szerintem nincs olyan, hogy túl kicsi, vagy vállalhatatlanul kicsi. nem árt, ha van egy kevés, kifejezetten jó, ha formás is, de szerintem az se katasztrófa, ha teljesen lapos egy lány. (szerintem messze nem a mellméret a nők legfontosabb tulajdonsága, én egyáltalán nem ez alapján válogatok - még sosem volt annyira kis mellű barátnőm, amilyen igazán tetszene és még egyik barátnőm mellével sem volt problémám, mert nem ezt néztem bennük első sorban, mindegyiket olyannak szerettem, amilyen volt)

vannak praktikus előnyei is a kis melleknek. a nagyobb mellek többször vannak útban bizonyos helyzetekben, jobban ringatóznak, ugrálnak különféle mozgások közben, ami akár kényelmetlen is tud lenni, sőt fájdalmakat is okozhat és a gravitáció is jobban hat rájuk, jobban eldeformálódnak az idő múlásával, a nagyon nagy mellek meg hátfájást okozhatnak és a melltartó sem egészseges/kényelmes.


szerintem a kis mellekkel az a legnagyobb baj, hogy a nagyobb mellű nők és a mellmániás pasik miatt rosszul érzik magukat a kisebb mellű nők. pedig semmi okuk nincs rá. ez csak egy a megannyi fizikai tulajdonság között...

2016. jan. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

Pff, nekem is kicsi!

Gondolom nekem is A-s. Már rég vettem melltartót. Ritkán is hordok, minek? Kényelmesebb egy trikó és melegebb is télen. Nyáron meg nem kell semmi. Teljesen praktikus!


Nemrég végignyomkodtam a tv távirányítót, és az egyik adón pont valami félpucér nők voltak. Nem is volt túl nagy csöcsük, szerintem inkább akkora, amekkora melltartóban ruha alatt tök jól mutat. De úgy csupaszon elképesztő randák voltak. Lógott nekik nagyon.


Eddig se zavart, hogy nekem kicsi, (úgy 20 éves korom táján agyaltam, hogy ugyan nem nő még valamit, de aztán nem foglalkoztatott a dolog), de most már kifejezetten örülök, hogy kicsi. Nem éreztem soha hátrányát... ;-)

Futásnál sem lifeg...


Egy barátnőmnek olyan nagy van, hogy alig kap rá melltartót. Nem lennék a helyében... :D

2016. jan. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Nem is volt túl nagy csöcsük, szerintem inkább akkora, amekkora melltartóban ruha alatt tök jól mutat. De úgy csupaszon elképesztő randák voltak. Lógott nekik nagyon."


Mert szerinted lebegniük kéne?

A mellben minél több a zsírszövet, annál nehezebb, a gravitáció pedig - bármely hihetetlen - hatni fog rá.

2016. jan. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
A-s kicsi, nekem is olyan, ráadásul a formája sem szép, mint egy tölcsér. De miért lenne ez gond? Ez csak egy testrész, tök mindegy mekkora. Ha annyira számítana akkor nem lennének oda értem a pasik... márpedig oda vannak.
2016. jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%

A és B is kicsi. Szerintem legalább C kosarasnak kell lennie egy mellnek, csak akkor szép. De leginkább a még nagyobbak tetszenek. És a természetes nagy melleknek nyilván van némi lógásuk, de pont úgy gyönyörűek. A kis mellek sehogy se szépek.

25F

2016. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%

D-től már jó :)

23F

2016. jan. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem B-s van, és már bőven nem fog nőni (még terhesség alatt sem változott), és szerintem még ez is kicsi kategória; viszont én elégedett vagyok vele (a páromnak és a gyerkőcnek is megfelelt :D).

Vállalhatatlanul kicsi (???) --- Van, akinek kicsi, és szereti, van aki utálja, a naggyal ugyanígy vannak, sőt biztos van, akinek az arany középút van, és az a problémája, hogy az olyan "átlagos". Ezerféleképp lehetünk elégedetlenek magunkkal, de minek.

Komolyan gondolom, hogy akinél ezen áll, vagy bukik, hogy téged választ-e, ott jobban jársz, ha nem választott.

2016. jan. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Vállalhatatlanul kicsi nincs!


Nekem már csak a kicsik jönnek be! Hidd el, tudom miről beszélek, sok barátnőm volt már. 20 éves koromban még a nagy mellekre voksoltam, de akkor még bevallom szűz voltam és tapasztaltam testközelből milyen az.

Aztán egyetem alatt jöttek a barátnők, a nagy mellűeket kerestem persze, mert mások is mindig arról beszéltek, hogy az jó. Hát érdekes volt az a nagy hús vagy zsírtömeg, de sose éreztem szexinek.

Míg nem becsúszott egy kis tenyérbemászó mellű lány! Akkor jöttem rá, hogy nekem csakis a kis mellek jelentik az ideálist! Vékonyak, feszesek, nem liftezik nekik, akármilyen kicsi, akkor is van, kidomborodik, nagyon vonzó és szexi, csak ezt tudom mondani!


41F

2016. jan. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!