Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tud|tok ilyen animét mondani?

Tud|tok ilyen animét mondani?

Figyelt kérdés

Szóval olyasmi témában szeretnék animét találni,hogy a főszereplő lány legyen,és hát egyfajta fejlődésen menjen keresztül.Tudom,ez így fura,de szeretem az olyan animéket amikben a csajszi fejlődik.Itt fejlődés alatt most nem azt értem,hogy szellemileg fejlettebb lesz.Én inkább a fizikai fejlődéses animékre gondolok.Pl. ott van az Akatsuki no Yona.Az is ilyen fajta,én azért imádtam.

Hogy a csajszi először gyenge volt,de később erős lett.Lelkileg,és fizikailag is

Szóval így egy mondatba,olyan animét keresek amiben a főszereplő egy lány,később erős lesz,és az anime a középkorban játtszódik.

Az olyan is jó,amiben a lányt először lenézik,de később megbánják,hogy így tették



2022. ápr. 17. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos csak kettőt ismerek, amelyek hasonlóak lehetnek, de egyik sem 100% amit leírtál.

- Cross Ange: Nagyon jó alapkoncepció, egy nagyon gyenge-közepees anime végeredménnyel. Egy próbát azt megér, de sokkal jobb is lehetett volna.

- Sousei no Onmyouji: ez lényegesen jobb, csak annyi, hogy két főszereplője van, az egyik fiú, a másik lány, de 50-50%-ban főszereplők, egyik sincs előtérben a másikhoz képest.

2022. ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mahoutsukai no Yome, ha megnézted írok még.
2022. ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!