Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 5 honapos babaval milyen...

5 honapos babaval milyen hosszu utra erdemes elindulni repulovel?

Figyelt kérdés
Babakocsit fel lehet vinni repulore?kulon csomagnak szamit esetleg?

#repülő #utazás #babakocsi #Babaval nyaralni
2022. ápr. 21. 05:09
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem egyáltalán nem jó ötlet ilyen kicsiként. Ugyan is ha repültel, tudod milyen erő hatásokat érzel. Ha kisbaba is fogja ezt érezni, nagy valószínűséggel az egész utat végig sírja, de legalább a nagy részét. És a többi utasnak nem fog ez tetszeni, és ezzel azt is el erheted (ha jól tudom, mert hallottam ilyenről) hogy ki tiltanak az adott légitársaságtól.


De ez a ti döntésetek, mi véleményünk.

2022. ápr. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
1x nem làttam csecsemőt repülőn még.
2022. ápr. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszokat kiegészítve, én már utaztam egyszer úgy, hogy egy gyerek elég sokat sírt, az összes utast idegesítette, és el küldtek melegebb éghajlatra a családot.


És pár légitársaságnál van is korhatár, ezt érdemes megnézni először, nehogy a reptéren derüljön ki..

2022. ápr. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mult evben Nemetorszag - Maldivra repultunk, csecsemő volt a gepen..1 ev alatt lehetett, egyszer nem hallottam hogy sírt volna… nagyon jol utazott. A legitarsasag kulon kosarat adott amiben lehetett altatni. Ezert erdeklodom hogy kinek van e tapasztalata ..aki gyermekkel utazott. Hallani es latni sokat lehet …de megelve egeszen mas ..
2022. ápr. 21. 07:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 szerencsés vagy. Tavaly pont mellettem ült egy kb ekkora gyerek az anyjával. Végig ordított, anyuka meg ott előttünk elkezdte előbb megszoptatni, aztán tisztába tenni. Kiborító volt.

Kérdező, várj azzal az utazással, mindenkinek jobb lesz úgy.

2022. ápr. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez ertheto termeszetesen…kellemetlen az ilyen szituacio. Remelhetoleg nyugodtabb gyermekunk jon vilagra :)), de szerintem is meg varunk Tavaszig az utazassal…
2022. ápr. 21. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!