Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Dunai Vasműben mikor van...

A Dunai Vasműben mikor van gyárlátogatás?

Figyelt kérdés

Nemsokára 17 éves leszek, Technikumban tanulok így közel áll hozzám a fémmegmunkálás. Nagyon érdekelnek a hatalmas ipari létesítmények, így például a vasmű is. Vagy százszor jártam Dunaújvárosban de mindig csak kívülröl láttam a vasművet.

Az lenne a kérdésem, hogy a vasmű szokott- e gyárlátogatást szervezni külsősöknek, ahol bemutatják az egész területet és elmondják mi-micsoda?



2022. ápr. 22. 00:11
A kérdező szavazást indított:
Szokott gyárlátogatást tartani a vasmű
Nem szokott gyárlátogatást tartani a vasmű
1 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 22. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ezt a videot énis láttam, remélem egyszer résztvehetek egy ilyenen
2022. ápr. 22. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát pedig ora van írva kommentben:


"Szép kapás, amúgy honnan lehetett tudni a különvonatról?"

"Patrik-channel is mondta és keresztanyum is mondta"


Szóval őket kell megkérdezni! :DDDD


A MÁV Rail Tours - leánykori nevén MÁV Nosztalgia szokott ilyeneket szervezni.

De ha rákeresel a gugliban, dob pár találatod, van facebook csoport is.

Illertve ha diák vagy, akkor érdemes valamelyik normális oktatódat megkérdezni, hátha tud segíteni. Csoportot, diákcsoportot könnyebben beengednek mint egyéni látogatókat (egy ekkora helyre egyedül nem is lehet menni szerintem)

Én annak idején az Északi JJÜ-be intéztem látogatást az oktatómon keresztül Megkértem, hogy szóljon pár szót ott valakinek, hogy mennénk nyálat csorgatni a nagyvasakra. Talált egy öreg művezetőt aki még örült is neki, hogy egész nap beszélhetett 8 őrültnek aki a szabadidejét inkább ott töltötte.

Jó is hogy megcsináltuk, mert aztán be is zárták és most már a balettáncosok ropják a a sínek helyén...

(hazafelé berúgtunk a büfékocsiban és könyörögni kellett a kallernak hogy ne rakjanak le a vonatról, de ez már más történet :D)

2022. ápr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja még annyit, hogy azért baromi nehéz ilyen látogatásokat szervezni mostanság, mert - ahogy a videóban is elhangzik: ez X kft, az Y kft, amaz meg Z kft.

Gyakorlatilag minden ajtó mögött egy-egy külön cég van, minden négyzetméter más cégé. Ezért kb lehetetlen engedélyeket szerezni, mert kb 1000 céget kellene megkeresni írásban hónapokkal előre, stb. stb.

2022. ápr. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Uuh de rendes vagy :D köszi szépen ezt a sok érdekes, vicces és tartalmas informáciciót!! Jó sztoriaid lehetnek még :D
2022. ápr. 26. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!