Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoboszlai miért van a Lipcséb...

Szoboszlai miért van a Lipcsébe ha alig játszik?

Figyelt kérdés

Mert ugye vannak versenytársai is a csapatban emiatt ő nem mindig játszhat és ott űl a cserepadon. Jó néha a meccs végére beállítják az utolsó 10 percre. Pedig szerintem több lehetőséget is érdemelne, kaphatna, csak ugye ott van Forsberg, olmo, poulsan nkunku meg még sorolhatnám. Múltkor játszott Szoboszlai a meccs elejétől, viszont a 60-70 percben lecserélték, és látszott szoboszlain hogy hmérgelődik csóválja a fejét és nem tetszett neki hogy lecserélik. Pont tegnap olvastam egy hírt, elemzők vagy kik ilyen nagyfejesek szerint jó helyen van a Lipcsében Dominik. Hát de őt senki nem kérdezi?

Én ha Szoboszlai lennék átmennék egy másik csapatba ahol több hasznomat vennék, ahol megbecsülik az embert, és rendesen játszatnának.


2022. ápr. 22. 11:28
 1/1 mindentudó99 ***** válasza:
Szóval lemondanál az évi egy másfél milliárd forintról. Es inkább biztos kezdő lennél egy k8scsapatban évi 165 millióért. Hát persze
2022. ápr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!