Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha szabálytalanok a fogaim (v...

Ha szabálytalanok a fogaim (v alakú a harapásom, a felső 1. metszőfogaim hosszabbak, a felső 2. -ek pedig rövidebbek, mint a többi fogam) mekkora hátrányban vagyok a párkeresésben?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy elégedett a fogsorod kinézetével, akkor keressél meg egy fogászt, - és végeztessél vele esztétikai beavatkozásokat!

Nekem - amikor már nemigen volt mivel ennem, - megkerestem egyet...

Kihúztak nyolc "fogamat", - roncsot az agyamból, - és most "építtetem újra" a számat a fogásszal.


Ha lehet műmellet - és hasonlókat - csináltatni, akkor ez sem lehet akadály, sőt, ha tényleg csúnyák - esztétikailag - a fogaid, akkor még fizeti is a TB., mert indokolt a beavatkozás.

2010. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogy válaszoljak is:

Nem vagy hátrányban senkihez képest, mert nem a metszőfogaid társasága kell a nőnek, amelyik "megfeneklik" melletted, hanem az egyéniséged miatt.

-Persze az nem árt, ha ad magára valaki, - pl. nem "vigyorog egy fél, oszlásnak indult grillcsirke" senkire a szádból, (amelyik be van akadva a két fogad közé)...

2010. szept. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!