Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Foglalkozik ilyesmivel a...

Foglalkozik ilyesmivel a rendőrség?

Figyelt kérdés

Meglehet, hogy lopott laptop van nálam, de már négy éve. Az illető akitől kölcsön kaptam, annak idején nem mondott semmit honnan van. Majd két évvel ezelőtt nagyon vissza akarta kapni. Ez egy nagyon régi használt laptop. nem ám egy csúcskategóriás. Nem tudtam visszaadni mert külföldön élek, a laptop otthon van és az illető is.

Most hirtelen a semmiből ennyi idő után egyszercsak megkeresett a rendőrség egy levéllel. Nem tudom, hogy foglalkoznak e ilyesmivel. Nagyon félek, hogy a végén rámfogják, hogy én loptam el, vagy ha akarnak hívni kihallgatásra vagy bármi.Tudom, nagyobb dolgokkal sem foglalkoznak, nemhogy egy ócska laptoppal. Egyébként nincsen rendőrségi ügyem. nem is vagyok otthon már 1,5 éve..Nagyon ideges vagyok, hogy egyáltalán odaadják e hozzátartozómnak a levelet és mire még elpostázza nekem, megesz az ideg.


2022. ápr. 29. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lopott cuccal be lehet fürödni akkor is, ha nem te loptad, hanem vetted, mert egyből orgazdasàgra gyanakszanak.
2022. ápr. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem vettem, hanem egy ismerős kölcsönadta..egyszerűen csak nem volt laptopom és szükségem volt rá és kölcsönadta. én nem loptam semmit, fogalmam sincs honnan van neki a laptop. basszus engem nem gyanusíthatnak semmivel
2022. ápr. 29. 13:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocsáss meg, gyanúsítani (mondjuk ez esetben a laptoppal) bárkit lehet, főleg úgy, hogy nálad van.

És az kevés, mint állítás, hogy kölcsön kaptam, bárki mondhatná.

Ha akitól kaptad elismeri, hogy ö adta kölcsön neked, máris tisztáztad magad.

2022. ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Na de mi volt abban a levélben?
2022. ápr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az is elég kevés bizonyíték ellenem, hogy nálam van a laptop. Mivel senki nem tudja megcáfolni, hogy kölcsönkaptam...

Nem tudom, hogy mi van a levélben mivel külföldön élek, a levél meg otthon van.

2022. ápr. 29. 14:24
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"külföldön élek, a laptop otthon van és az illető is."

Akkor nincs is nálad???


"Majd két évvel ezelőtt nagyon vissza akarta kapni."

Ha nem adtad vissza, akkor talán ő jelentett fel, akitől kaptad. Nem volt lopott. Te loptad el kvázi, mert nem adtad vissza neki.

2022. ápr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!