Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent a közösségi oldalak...

Mit jelent a közösségi oldalakon a következő két kifejezés: "megbökni valakit" "pókolni/küldök neki egy pókot"?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
megbökni,az kis rugós bicskával megszúrni,a pókolni meg análisan szexelni vkivel
2010. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
melyiken van a pókos??XDXD
2010. szept. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

megbökés: facebookon van egy szarság, értelme nincs. csak megnyomsz egy gombot h bökés, és a másik fél vissza tud bökni. elég ovis.

a pókolás meg iwiwen van,de nem tudom mit jelent

2010. szept. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

megbökni az facebookon van, ahogy már írták és a poke (kiejtés: pók) pedig ugyanez angolul, tehát a kettő ugyanaz :)

(Amúgy a pókolni tényleg jelent análszexelnit is, csak gondolom, ha így egymás mellett volt a kettő, akkor erre a jelentésére gondoltál.)

Látjátok mennyire a kor gyermeke vagyok? :D

2010. szept. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

sztem is hülye dolog ez a bökdösődés...

xD

1ik haverommal 3 hónapja böködjük egymást -_-

2010. szept. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most már tisztában vagyok ezekkel, köszönöm. Mindenkinek ment a zöld mancs :D De azt is meg tudjátok mondani, hogy mire jó a böködés? Ezt még mindig nem értem...
2010. szept. 19. 23:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Arra hogy észrevedd a másikat...

pl megbök egy lány lehet viszket neki...

2010. szept. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pókolás iwiwen csak a Csajok és pasik alkalmazásban van!
2010. szept. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!