Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jól látom,hogy rengeteg ember...

Jól látom,hogy rengeteg ember a földre csak dolgozni születik le és aztán így is halnak meg?

Figyelt kérdés

2022. máj. 3. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én felszülettem. Mire fut ki a kérdésed? Mit szeretnél tudni? Mit válaszoljunk?
2022. máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Attól mert az ember dolgozik, még lehet boldog és tartalmas élete. :D

A kettőnek nincs köze egymáshoz.

2022. máj. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Ugye, kérdező, te lusta voltál tanulni is?

Csak onnan már kidobtak.

Hát akkor I.J.

2022. máj. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2/


Én csak azt látom,hogy rengetegen utálnak dolgozni vagy utálják amit dolgozniuk kell,és szerintem a szegény országokban is kevesen élvezik az életüket pláne szegénységben.Sőt sok helyen olvasom pl japánban is nagyon sokaknak kevés a fizetése éppen magukra ha elég gyerek vállalás már szinte luxus meg tízen órákat dolgoznak és ez sok helyen ugyan így megvan.Szóval igen is van köze egymáshoz az,hogy te a szerencsések közzé tartozol mert szereted a munkádat meg még tartalmas is az életed ez nem minden ember életére jellemző sőt valószínű a többségére nem.

2022. máj. 3. 13:38
 5/11 A kérdező kommentje:

1/


Akkor valószínű ez a kérdés nem neked készült

2022. máj. 3. 13:39
 6/11 Senior Séf ***** válasza:
66%
Mindez azért van, kérdező, mert az ember mindig többet akar. Ha elköltöznél falura, és megtermelnéd magadnak, amit megeszel, napi 2-3 óra munkával vidáman eléldegélnél. (Kipróbáltam!) Csak hát ugye a nagyravágyás mindig közbeszól; ha már annyit megtermelek, miért ne termelhetnék többet? És máris bekerül az ember a mókuskerékbe, és a végén azért keresel, hogy be tudjál járni dolgozni.
2022. máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

"napi 2-3 óra munkával"

Ez csak akkor lenne igaz, ha minden egyéb meglenne, tehát a teljes ipar téged szolgálna.

Csak vadászatból tudnád fenntartani ennyi munkával magad, és azt is csak vadbőségben.

Mezőgazdaságnál a minimum napi 10 órai munka (nem mind mezőgazdasági).

2022. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6/


Na meg elméletileg élvezni az életet jöttünk a földre ott van az utazás,vagy dolgok vásárlása önfenntartóként csak úgy magában ezeket nem nagyon lehet megtenni.

2022. máj. 5. 21:36
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

"elméletileg élvezni az életet jöttünk a földre"

Ezt kitől hallottad?

Az ilyen emberrel vigyázz, másban is be fog csapni!

2022. máj. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9/


Mert szerinted miért jöttünk a földre?

2022. máj. 6. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!