Létezhet ilyen?

Figyelt kérdés

Igaz depressziós vagyok de sok helyen olvasom vagy láttam,hogy emberek megnéznek motivációs videókat meg olvasnak olyan könyveket idézeteket néznek olyan embereket és azt mondják köszönöm megváltoztattad az életem vagy pozitív lettem,stb...

Viszont én hiába nézek ilyen videókat pl bódi tesók vagy szabó péter vagy akár más előadók akár külföldiek is vagy akár csak sima magán emberek buzdító videóit vagy szerkesztett motivációs videókat vagy hiába olvasok bármit ,szövegeket,mondásokat vagy könyvet semmit nem hat rám a dolog.

Kicsit már el vagyok keseredve,hogy semmi életkedvem és milyen jó azoknak akik a sok motivációs dologtól fel pozitívosodtak.



2022. máj. 1. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Az is egy személyiségbeli és értelmi különbség, hogy valaki elhiszi ezeket a semmitmondó, általánosított, üres, de jól előadott bullshiteket (jóslást, horoszkópot, mágiákat, átkokat, szerelmi kötéseket és egyéb hókuszpókuszokat), amikkel nem csak az agyakat lehet leolvasztani, de a pénztárcát is, amikor egy ilyen kókler előadására és tanfolyamára befizetsz, másokra pedig egyszerűen nem hat.

Lehet, hogy depressziós vagy, de legalább ostoba nem.

2022. máj. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 after stroke ***** válasza:
Szoros ünnepi ruhában ácsorognak a tűző napon.
2022. máj. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!