Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a címe a filmnek?

Virág106 kérdése:

Mi a címe a filmnek?

Figyelt kérdés
Már rég óta keresek egy filmet, amit sajnos nem tudtam megnézni. Arról szólt azt hiszem (már nagyon régen láttam) hogy egy milliárdos nagypapa/idős bácsika meghal, és mindenki csak a jussáért ment oda az örökség osztásra, és senki se kapott semmi különöset a hatalmas pénzből, csak a fiú unokájának úgymond hagyott egy levelet, vagy nem tudom és talán megmutatta hogy ő hogy lett milliárdos, és valami farmra mentek ki vagy mi, nem pontosan emlékszem. Esetleg valakinek ez a film ismerősen hangzik?

2022. máj. 4. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Tőrbe ejtve?

Mondjuk abban a milliárdos nagypapa az öreg professzor és a vagyonát a szobalányára hagyja...

De nekem erre hasonlít amit leírtál.

2022. máj. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ez az...és sehol sem találom.:(
2022. máj. 6. 00:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Kismenő esetleg? Milyen műfajú volt?
2022. máj. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel eddig semmi nem jött be, próbálok keresgetni.


Szent Péter esernyője??

Ezt mondjuk nem láttam, csak a leírásokat nézem. Itt is az van, hogy mindenki odamegy az örökségért, de senki nem örököl különösebben semmit, iratokat hagy hátra, a fiú az örökös.

Ha jól tudom lett filmesítve is.

Még nézelődök hátha találok hasonlókat. De eddig ez ami stimmel a leírásodhoz.

2022. máj. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem egy magyar film. Vagy amerikai vagy más féle nemzetiségű film. Egy fiú unoka volt a főszereplő, akinek a nagyapja meghalt, és milliárdos volt. Mindenkire úgymond hagyott valamit a családban, de ezek mind ilyen kis értékűek voltak. És erre a fiú unokára hagyott valamit amiért meg is kell dolgoznia, amit a nagyapja csinált régebben a sikerért. Egyáltalán nem régi filmről van szó, és azt hiszem egész jól is volt értékelve. De sehol sem találom tényleg ezt.:(
2022. máj. 8. 04:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!