Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes a google térkep...

Dagadozó Agy kérdése:

Érdemes a google térkep helyett biciklizéshez valami mást használni?

Figyelt kérdés

Ma bicikliztem úgy, hogy a google telefonos térkép mondta az irányt. Be is állítottam autó helyett biciklire. Borzalmas marhaságokat csinált. Lehetetlen utakat vàlasztott. Szembe is akart vinni a forgalommal.


Milyen alternatívát ismertek? Tán meg az is jobb, ha autós vagy gyalog módra van állítva.



2022. máj. 5. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Strava, de a tervezős már fizetős


Bikemap.net

2022. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Én speciel a látásomra hagyatkozom kerékpározás közben.
2022. máj. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
merretekerjek.hu ami kifejezetten kerékpáros útvonaltervező
2022. máj. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen-igen, most már jó a merretekerjek is.

Tegnap azért nem írtam a bikemap mellé, mert jó pár hétig/hónapig nem működött. De most már megint megy.

2022. máj. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha olyan helyre mennék, amirre nem ismerek mi merre hogy oké, meglesem térképen, stb majd indulok... menet közben nem nézegetek ilyesmit.


El sem tévedek soha, legfeljebb némi kerülő beiktatásával érem el célomat :D vagy lehetnek momentumok, amikor esetleg nem tudom merre lenne a jó irány, de megoldom :D

2022. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszike. Jók a tippek.


Amúgy én sem néztem ám, hanem fülesen hsllgattam az instrukciókat.

2022. máj. 6. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!