Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy kell használni és mikor...

Hogy kell használni és mikor az ovu teszt? Mennyi kell belőle egy ciklusra? Hol és mennyiért lehet venni? Biciklizés nehezíti a beágyazódást? 5hónapja próbálkozunk a 2. babával és még semmi.2. baba nektek is nehezebben jött össze?

Figyelt kérdés
.1.rögtön sikerült,de vele mindennap bicajozunk.iszom a cickafark és palástfű teákat,vasat szedek.mit tegyek még?furának tűnhet a kérdésem így,hogy már van egy 17hós babám,de ő amikor úgy döntöttünk,hogy elkezdünk próbálkozni,rögtön sikerült és ezért nem vagyok jártas ezekben a dolgokban még.
2010. jún. 14. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
túl sok kérdés ez egyszerre. így nem fogsz sok választ kapni. szedd szét őket és tedd fel külön-külön célirányosan.
2010. jún. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi is a kistesóra várunk, a lányom nekünk is azonnal összejött. Voltam dokinál, és azt mondta minden ok. velem. Bár valszeg a hormonszintem nem állt helyre, és lehetséges, hogy ezért nem tudok teherbe esni, És azt mondta, hogy ez nem törvényszerű, hogy akinek az első hamar összejött, a második is pikk-pakk meglesz. Türelem, 1 év, stb... A bicajozás tuti nem árt, én az elsővel jártam kondizni, futni, , és így is akart jönni. Én várok még egy hónapot, és elmegyek hormonvizsgálatra, hogy ne vérjunk feleslegesen hónapokig.
2010. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Drogériában, gyógyszertárban kapható. Benne van a használatin, hogy és mikor kell használni. Az ára változó, hely és márkafüggő. Én Expectet használok, 4 db-os, 1300 Ft. A biciklizéshez nem értek, de a megerőltetés tuti nem használ...Nekem is nehezen jön össze a második.
2010. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Expect® LH-teszt


Az Expect® LH termékenységi teszt a tüszőérés meghatározására szolgáló vizeletteszt. A petesejt kiszabadulását, a tüszű repedést (ovulációt) az ún. luteinizáló hormon (LH) szintjének hirtelen, hullámszerű emelkedése előzi meg néhány órával. Ezt a hormonszint kiugrást LH-csúcsnak nevezik. Az ovuláció körüli néhány nap alatt a legnagyobb az esélyt a megtermékenyülésre.

Az Expect® LH-teszt segítségével, a mérések számától függően (napi két mérés esetén 6 óra pontossággal) akár órányi pontossággal meghatározható a tüszőrepedés idopontja. Ez akár védekezés, akár a teherbe esés valószínűségének növelésére felhasználható. Segítségével igazolható a töszőérést stimuláló kezelések sikere.

Az együttlét időpontjának megválasztásával a tervezett gyermek nemének valószínűsége befolyásloható. Erre a célra nem ajánljuk.

A dobozban 4 db teszt található. A vizeletbol délelőtt 10 és este 8 között kell mintát venni és a kiértékelésig kb. 5 percet várni.

2010. jún. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A fiam 3.jara most meg ugy nez ki elsore osszejott a baba.Elkezdtem teazni,folsavat szedni es ovu-tesztezni(ebay-rol rendeltem 50-et 10 euroert)...majd ovu utan a munkam miatt agyilag masra kellett koncentralnom....es mar jott is a baba :-))))

ja es bringazom, +napi 6 oraban masszirozok-szoval nem eppen logatom a labam...

sok szerencset Neked is!

2010. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Teszveszen tudsz venni.75-80 ft,db.
2010. jún. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia

tesz veszen vettem ovu és tergességi tesztet is!ha irsz privibe megadom a címet

én a cicimen érzem 2 nappal az ovu előtt hogy ovu lesz

de mivel kispasit szeretnénk én 12 óránként tesztelek és sajna megvárva a pozitiv napot mert tutira szeretnék menni

2.hónapja próbálkozunk de most sem jött össze bár én hiszek abban hogy a tudatod irányit és én kora nyári babát szeretnék ezért nem is vagypok elkenődve.

femibiont szedek semmi mást

2010. jún. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!