Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes beszolni...

Szerintetek érdemes beszolni facebookon sztárooknak akit gyülölunk? Pl dopeman? Lehet belole valami?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha nagyon nem tudod magadban tartani, akkor mondjad, add ki magadból.Mi bajod lenne belőle?Szólás szabadság van, vagy mi fene.

(bár, én nem vennén erre a fáradságot.Nekem nem ér(ne) annyit.de ez az én egyéni véleményem.)

2010. szept. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Csak a Hajdú (Sarka) Péternek ne szólj be, mert az rögtön a rendőrségre viszi az ügyet, magyarán feljelent, mint a múltkor néhány őt a facebook-on fikázó embert. Ez nem vicc, nézz utána. :))))
2010. szept. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha olyan helyesírással szólsz be, mint amilyennel ezt a kérdést tetted fel, csak magad röhögteted ki. Inkább utáld csendben tovább!
2010. szept. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrségi ügy nem lenne belőle, csak magadat járatod le vele. Ha ez neked nem számít akkor csináld nyugodtan. Bár sose értettem ennek mi értelme van. Én se szeretem Dopemant de nem állok neki anyázni őt facebook-on mert az olyan primitív szokás. Miért nem állsz elé és mondod meg neki szemtől szembe a véleményedet? Úgy lenne fair a dolog.
2010. szept. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen még lehet hogy nagyobbnak érzed a farkad, ha "beszóttá" valakinek. De gyakorlatilag semmi haszna nincs. Legfeljebb hülyének fognak nézni és kapsz néhány anyázó levelet a többi 15 évestől, aki ettől úgy fogja érezni, hogy nagyobb a farka.
2010. szept. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, ezer ilyen beszólást kapnak e-mailon keresztül, majd pont a tiéddel fog törődni.
2010. szept. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 10:45

Ez komoly ??? :D Küldj már linket ha tudsz, köszi :D

2010. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
miért nem mondod el neki személyesen te kis nethuszár ?????
2011. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szólj be nekik de csakis igazi profilról képpel és mindennel.

Aztán majd egyszer lehet összetalálkoztok és majd ott is megmondhatod neki. Biztos nem mernéd :D

2011. ápr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt nézd meg a beszólás előtt vagy után mindegy:

http://www.youtube.com/watch?v=ZEfO6ZIlly0&feature=related

2011. ápr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!