Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha szükség lenne rá, milyen...

Ha szükség lenne rá, milyen gázálarcot adna az állam?

Figyelt kérdés
Pár napja láttam egy fotót, hogy Ukrajnában a lakosok még régi szovjet PMK-2 gázálarcot kaptak nagy valószínűséggel lejárt szűrővel(közelebbi képen látszott rajtuk az 1985 es 1987 dátum) és felmerült bennem a kérdés, hogy mi milyet kapnánk.

2022. máj. 7. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos a legrégebbiket lehet II-vh-sat.
2022. máj. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Mármint melyik állam adna neked bármit is? Főleg gázálarcot? Honnan? Miért? Mikor? Hogyan?

Gondolod, tárolnak valahol tízmillió gázmaszkot a teljes lakosság részére? Ne nevettesd már ki magad. Ennyire naiv nem lehetsz...

2022. máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk papír zsebkendőt kapnál.

Pénzért.

2022. máj. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mire lenne jó a maszk?
2022. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az a sima gyógyszertári maszk se jutna mindenkinek.

De meggyőznének róla, hogy anélkül is minden rendben lesz.

2022. máj. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#2

Ha nincs is 10 millió valamennyinek kell lennie,alap.

2022. máj. 11. 22:44
 7/8 anonim ***** válasza:
De azt nem adják oda, nem arra van.
2022. máj. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Minden bizonnyal ha ilyen lenne, akkor elkezdené kiseperni a régebbi tartalékokat, pontosan nem tudom milyen maszkok lehetnek ezek, akár 70M, Fenzy Biomaszk, vagy Auer 3S, vagy csak mindenféle félálarcokat. Igazából a jobb kérdés az lenne hogy tudnának-e elég szűrőt biztosítani. Nem tudom hogy a jelenleg rendszeresített 93M maszkokból tudnának-e adni, igazából láttam ilyen maszkot fertőtlelnítő cuccban lévő embereken, nem tudom nekik mennyire van köze a katonasághoz.
2022. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!