Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem unjátok már az olyan...

Nem unjátok már az olyan kérdéseket, hogy létezik-e olyan nő, pasi aki nem csal meg senkit?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Nem unalmas, hanem inkább elborzasztó, hogy egy olyan világban élünk, ahol két ember képtelen hűséges lenni a másikhoz.


Bár elgondolkodtató, hogy ha két ember szereti egymást, akkor hogyan fordulhat elő, hogy az egyik félre lép...

2010. szept. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%
nincs jobb dolgod???
2010. szept. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De attól, hogy itt kérdezgetik, még a párjuk nem lesz más...szóval szerintem elég szánalmas ez.
2010. szept. 17. 12:41
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is elég bugyuta kérdés, vagyunk pár milliárdan a Földön, biztosan akad ilyen ember is. Egyébként meg sok múlik saját magunkon is. Azaz ez tőlünk is igencsak nagy mértékben függ, hogy megcsal-e a párunk vagy sem.
2010. szept. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
A kérdések 80%-át annyiszor feltették már különféle formában, hogy aki sokat olvasgat errefelé, az biztosan unja. Annak viszont, aki kérdezi, bizonyára új és fontos kérdés, meg úgyis vannak olyanok, akik szívesen válaszolnak rá. Ha nem tetszik egy kérdés, ne kattints rá, ez ilyen egyszerű. Mindenkinek más mozgatja meg a fantáziáját.
2010. szept. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ezek a kérdések semmi másra nem jók, csak arra h egy megcsalt férfi, v nő elkeseredésében kérdez egy ilyet. én azt nem értem mit várnak, nem nem létezik? mert az h létezik azt biztos nem hiszik el! és különben is ha azt írom h nekem van olyan ismerősöm, akkor attól jobb lesz neki, hisz őt megcsalták!
2010. szept. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

És ha unalmas?


Amúgy meg kellene egy NAGYON GYAKRAN ismételt kérdések rovat, nagyon gyakori válaszokkal.


- terhes vagy

- meleg vagy

- létezik ilyen ember

- nincsenek vámpírok

- ha felmerül benned, hogy perverz, akkor perverz

- nem, nem küldenék képet a 10 éves lányomról

- igen, kell nyelvtudás a külföldi munkához

- nem, nem oldom meg helyetted a házi feladatot

- igen, a Jobbik náci

- nem, a Jobbik nem náci

2010. szept. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább az olyan kérdésektől kapok hülyét, amikor itt kérdeznek meg olyat, amire egyetlen telefonnal egy szakembertől 100%-os választ kapna. Az olyanoktól hidalok le, mint a "Mennyiért parkettáznak Bivalybasznádon?" vagy "Mitől van pörsenés a kutyám seggén?" Nem egyszerűbb lenne felhívni egy burkolót vagy állatorvost, és megkérdezni?
2010. szept. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen szerintem a betegsegekkel kapcsolatos kerdeseket nem itt kelenne feltenni,

mivel nem kapnak ra hiteles valaszt, vagy a kulonbozo "feherfolyasok" sem igazan ide valo temak!

2010. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Létezik olyan pasi, az enyém olyan. Nem unom a kérdést, mert így felvághatok a pasimmal, hogy nekem milyen jó :)
2010. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!