Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan pasi, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi, akit érdekelnek a művészetek (Monet vagy Hemingway) de elmegy bulizni a hajógyárira is?

Figyelt kérdés

a lényeg igazából hogy nem sötét, nem néz le valakit csak azért mert elment egy galériába, de nem is ilyen szupererkölcsös, régimódi valaki.


(kíméljetek a "valahol biztos" válaszoktól... )

találkoztatok már ilyennel?


2011. júl. 21. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
nem csak az szeretheti a pl. a festményeket aki régimódi vagy szupererkölcsös...am a Hajógyári így elég sötét emberke járnak bulizni átlagban,attól függetlenül simán lehet hogy van köztük olyan akit érdekelnek a művészetek
2011. júl. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nemigazán érteni a kérdést Hogy most mit is szeretnél megtudni?
2011. júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen azt, hogy egy elsőre "hajógyárisnak" nézett srác lehet-e olyan aki nem nézi le azt, ha érdekel valakit a művészet...
2011. júl. 21. 18:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy akit "hajógyárisnak" nézel az szereti a művészetet. Megfordítva viszont lehet szerintem. Én például imádom a múzeumokat, kiállításokat, de ez nem gátol meg abban hogy délig a Coronita-ban zúzzam:D
2011. júl. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
erre gondoltam. :)
2011. júl. 21. 18:36
 6/10 anonim ***** válasza:
haha akkor megtaláltál:D írj e-mailt nyugodtan ha ismerkedni szeretnél:D
2011. júl. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet... ő a barátom, ritka darab:)
2011. júl. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
18.43 nem ez a célom. :)
2011. júl. 21. 19:08
 9/10 anonim válasza:
100%
éneklek,gitározok bandában,indiet hallgatok (britrock),ha unatkozok akkor festek, számokat írok stb... szerintem ez kimeríti a művészetek után való érdeklődés fogalmát, és ennek ellenére majdnem minden pénteken vagy szombaton ott veretem bedbe a pult előtt már lassan 3éve. =D
2011. júl. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%

Pont Heminghway-t olvasgatom heti 2-3 nap, sajnos még ez is előrehaladás volt az utóbbi két-három évhez képest... de nem tudok zene és jóféle filmek nélkül meglenni, írok néha verseket, egy-egy novella is kifért már azön a csövön és bírom a fejrázós metálbulikat is, csak sajnos ritkán van. Nem járok átlagos diszkókba, tuc-tuc zenét hallgatni, nem vagyok egy nagy partiarc, de szerintem a szupererkölcsös rám nem illik. 20 évesen van barátnőm és meglehetősen merész dolgokat is csinálunk (egyetemen, este orálszex, vagy terembe zárkózva) de volt már, hogy egy koleszszobában egy másik pár mellett ujjaztam a lányt (másik ágyon is ugyanaz ment, de mi, pasik nem tudtunk ellazulni és a sötétben röhögtünk az egész helyzeten, ami végképp lelombozott minket:D )

Ugyanakkor a romantikázás sem esik messze tőlem, simán bejátszik egy kirándulás, napkelte-nézés, vagy gyertyafényes vacsora mirelit pizzából; vagyis úgy gondolom, hogy a fent leírt kategóriába tartozok és létezem :)

2011. júl. 22. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!