Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki füldugóban alszik, hogy...

Aki füldugóban alszik, hogy kell fel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet adódott, hogy iskolai program keretében egy 4 éjszakás kirándulásra megyünk külföldre. Vszínűleg 3an, vagy 4en leszünk egy szobában, és nekem gyermekkorom óta nagyon nehezen megy az alvás. Tesómmal egy szobában laktunk több évig, soha nem tudtam rendesen aludni, úgy horkol. Tudom h ez nem fontos, de a szüleim engem okoltak. Most viszont szinte biztos h valaki megint horkolni fog, és nem bírom ki alvás nélkül 4 napig. Nem tudom h jó ötlet e, de én arra gondoltam, hogy ezt valamilyen füldugóval meg lehetne oldani. Csak a probléma az, h úgy nem hallom amikor ébresztenek, korán. Mit tegyek? Aki így alszok h ébred fel?

2022. máj. 8. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg valamelyik szobatársat, hogy jöjjön oda, rázzon fel, ha ébresztő van.
2022. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Okosóra, fittness karkötő van a családban? Kérd kölcsön, rezgéssel ébreszt. Vagy a telefonod rezgőre állítod és a párnád alá teszed.
2022. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon hasznos ötletek! Ment a zöld pipa
2022. máj. 8. 18:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudok aludni, ha valaki horkol. Narancssárga szivacs, gyógyszertári füldugót szoktam használni. Ezt úgy kell betenni, hogy keskenyre csavarja az ember, és még mielőtt szétnyílik a szivacs, jó mélyre betolja a fülébe. Érdekes, hogy a telefonom ébresztőjét hallom ennek ellenére is, csak sokkal távolabbról, de ugyanúgy felébredek rá.
2022. máj. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a bolond szomszéd miatt aludtam sokáig füldugóval. Érdekes módon a telefonomra felébredtem.

Kérd meg a többieket hogy ébresszenek fel.

2022. máj. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Koliban én is füldugóval alszok, mert a szobatársam tovább fent szokott lenni mint én. Telefont használok ébresztőnek, szerintem még egyszer se volt olyan, hogy ne ébredtem volna fel rá.
2022. máj. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha füldugóban aludtam eddig bármikor, mindig megébredtem telefonra én is. Biztonság kedvéért azért megkérheted a többieket, hogy keltsenek fel.
2022. máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!