Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék szépeket látni,...

Hogyan tudnék szépeket látni, másállapotba kerülni tudatmódosító szerek használata nélkül?

Figyelt kérdés

Mármint olyan kábult állapotot mondjuk más világban lenni meg ilyen színeseket látni mint a drogosok. Kíváncsi lennék egy hasonló élményre de tisztaban vagyok vele hogy nem legálisak ezek a kábítószerek nem is roncsolnám velük a testem. Meditacióval el lehet érni ilyesmi állapotokat? Vagy vannak olyan videók a neten amik ilyen állapotot okoznak? (Pl ilyen szines fények villognak meg epilepszia). Én nem drogoztam soha, csak kíváncsiságból érdekelne. Nekem már az is jó ha képszakadás van. Esetleg olyan zenék? Gyógyító kövek vagy ilyen macskagyökér főzet? Hallottam hogy a fenyőrügy tea nagy mennyiségben vérnyomás leesést okozhat. Meg a lucfenyő, tobozrügy szirupról is hallottam dolgokat (eleve 12 év alatti gyerekeknek nem is lehet). Illetve a vérehulló fecskefű oxigénhiányos állapotot okozhat elvileg de én nem tapasztaltam ilyet. Esetleg mák?

Természetes dolgokra gondolok mert tudom hogy törvénybe ütköző lenne a drog, gyógyszert pedig veszélyes lenne. 19/l

A jógánál ott van még a reiki de nem tudom hol lehet tanulni.

Ismétlem nem vagyok drogos csak lelkileg vagyok mély ponton meg a kíváncsiság hajt.



2022. máj. 9. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Alváshiány is okozhat hallucinaciokat,módosult tudatallapotot.
2022. máj. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A macska gyökér is hatóanyagot tartalmaz, igaz jó gyenge. Akkor most szereket keresel? Csak ne minősüljön a törvény szerint drognak? :)
2022. máj. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Gyógytea? Azt mondják fagyhalál előtt szépeket lát az ember.
2022. máj. 9. 17:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan 3 napig semmit nem ettem, igaz előtte se sokat (mert kidobtak otthonról) és igen az éhség + a kevés folyadék miatt is lehet hallucinálni. Igaz ez nem túl kellemes módja a dolognak.
2022. máj. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amúgy meg semmi nem tud olyat mint az LSD vagy a dmt. Bár tudom nem ez volt a kérdés.

A nagy dózisú szerecsendió még beválhat ;)

2022. máj. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hmmm. Ki ne vágyna arra ,hogy a wckagylot atolelve, vagy egy lavorral repüljön át tunderfoldre:D
2022. máj. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha lennének ilyen szerek, senki nem kockáztatna a drogokkal: drága is, veszélyes is, illegál is (hű, de jó poén). :)

Ha érdekel a szürrealizmus, mint művészeti ág, ebben érdemes elmerülni. Vagy keress pszichedelikus fotókat, videókat (YouTube-on találsz bőven). Én is szoktam "psychedelic" témájú fotókat keresni a Google-n és közben ennek megfelelő zenéket hallgatni. Pl.:

https://www.youtube.com/watch?v=nYpzRcgsabI

https://www.youtube.com/watch?v=xdHS1sbV5xw

https://www.youtube.com/watch?v=4o2sA0vpA-4

2022. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó hogy mondod. Azon is gondolkodtam hogy esetleg művészetileg is ihletet kapnék.
2022. máj. 9. 21:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Osho mondta a legjobb lsd a meditáció.
2022. máj. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!