Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van-e olyan növény amely...

Van-e olyan növény amely kinézetetében hasonlít a kannabiszhoz (vagy bármilyen más növényhez amiből tudatmódosítót lehet készíteni), viszont nem tartalmaz "illegális anyagokat"?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék egy legális cserepes növényt ami (első ránézésre) úgy néz ki mint pl. a kannabisz. Mert szerintem tök menő lenne! :)


Végső soron:

Vagy inkább csináljak mondjuk papírból vagy valami másból? De az már fele annyira se lenne látványos...



2019. ápr. 26. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Vadkender, ami szabadon nő. Pro: pont úgy néz ki a kender (mivel az), és nem tartalmaz semmit. Kontra: a rendőrséget érdekelni fogja és kínos lesz kimagyarázni hogy te csak villogni akartál a kamu droggal, nagyfiúnak látszani. Elég cringe az egész, ezzel felvágni.
2019. ápr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
71%
Miért kéne magyarázkodni a rendőrségen? Szabad ember vagy azt csinálsz amit akarsz. A kendert novesztesz, de tényleg csak vadkendert ami nem tartalmaz hatóanyagot akkor kit érdekel a rendőrség. Miért lenne kellemetlen? Nekik lenne az mikor kiderül hogy csak az idejüket fecsérlik...
2019. ápr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól még irtó gyerekes marad amit csinál, előadja hogy ő nyíltan droggal foglalkozik és még közszemlére is teszi, de persze pont nem drogról van szó, hanem csak eljátssza a nagymenőt vele.

Rögtön ez ugrik be az embernek:

[link]

2019. ápr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Félreértések elkerülése végett, nem szeretnénk az utcán ezzel villogni.

Nem is nagy mennyiségben szeretném növeszteni, hanem max egy kis cserépben poénból. Illetve nem akarok azt kamuzni hogy igazi, mert bőven elég ha csak egy kicsit is hasonlít egy illegális növényhez. Nekem csak az kell hogy jól nézzen ki!

Ha meg esetleg utaztatnám akkor a hónom alatt vinnék egy botanikai kislexikont, nehogy valakinek problémája lenne belőle.

Illetve ha be is vinnének a sittre akkor kérhetnék szakértői vizsgálatot a növénnyel kapcsolatban.

2019. ápr. 26. 13:22
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Csak szólok én a vadkenderből is tudok hasist kivonni.. Bármilyen gyenge is a növény van benne thc. A rendőrök Nem fogják megérteni!

Azt tudom tanácsolni használj más növényt.

2019. ápr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Meg szeretnék kérni mindenkit, hogy legyen szíves újra átolvasni a kérdést!


Én egy LEGÁLIS kenderhez HANSONLÓ növényt szeretnék növeszteni KIS MENNYISÉGBEN, amit díszként hasznosítanék.

Úgyhogy ha bárki tud ilyen növényről kérem jelezze! :)

2019. ápr. 26. 15:31
 7/9 mindentudó99 ***** válasza:
Tessék [link] Dunaparton árokparton gazos helyeken. Nálunk a kert végében is van vagy volt. Teljesen ugyan az mint a kábító hatású rokona. Csak ettől nek kábulsz
2019. ápr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat! :)

Akkor a magyar vadkender termesztése legális?

2019. ápr. 27. 13:26
 9/9 anonim válasza:

Igen legális a vadkender természtése!

Általában azért szokták természeteni mert erős kötelet lehet készíteni belőle.

A természtése semmilyen engedélyt nem igényel.

Nálunk ki mész a szántóföldekre és halomszámra nő az út szélén :D

2019. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!