Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek mit mond Cserhati...

Kinek mit mond Cserhati Zsuzsa "Kicsit gyere velem rozsat szedni" cimu dala? Erdekelne, hogy ki mennyit ertett meg belole!

Figyelt kérdés

2022. máj. 10. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretne együtt lenni a kedvesével, elmondja milyen jó lenne együtt csinálni (míg van szerelem").
2022. máj. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egész életében boldogtalan volt. Legalábbis attól kezdve, hogy énekes lett belőle, a bolti eladóból. Sem a szakmában, sem a magánéletében nem lelte meg a lelke nyugalmát. Szinte minden dala erről szól.

Ha valami pajzán megoldásra gondolsz, akkor abban tévedsz. Bár, lehet az érzik ki belőle itt-ott, de nem ezen van a hangsúly.

2022. máj. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bennem olyan érzést kelt, hogy hiába vagy boldog, az is elmúlik gyorsan, hiába vagy szerelmes, abban is van fájdalom.
2022. máj. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Salx Narval ***** válasza:
100%
Hát, azért ez nem egy bonyolult rejtett utalásokkal teletűzdelt dal. Konkrétan arról szól amit mond, kis költői színezettel. Addig éljünk, szeressünk és valósítsuk meg álmainkat amíg van rá idő és lehetőség, nagyon tömören kb ennyi a lényege, természetesen mindez profin megírva és Zsuzsa által művészien előadva.
2022. máj. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
A címet sem tudod rendesen? Nem kicsit gyere velem, hanem KICSI GYERE VELEM...már eleve van különbség... Vajon a szöveg többi részét hogyan hallottad, és hogyan értelmezted?
2022. máj. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a felvilagositast, utolagosan eszrevettem, hogy elirtam a cimet veletlen, de nem volt lehetosegem a modositasra a kerdes kiirasa utan. Egy szimpla egyszeru kerdest tettem fel, nem azert mert nem tudom ertelmezni a dal sorait, csak kivancsisagbol, hogy kinek mi juttat eszebe, semmi mas.
2022. máj. 11. 18:38
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6/6


Jól van jól! Ne haragudj!! (Mondjuk komolyan azt hittem, hogy te jól hallod, s én rosszul, s előbb megnéztem a szövegét....) de föl volt dobva a labda......Még egyszer bocsi!!!

2022. máj. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!