Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb minőségű...

Melyik a legjobb minőségű cigaretta?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jó minőségű előresodort cigarettát keresek - az ár nem akadály. Amúgy nem dohányzom, tinédzserkoromban szívtam Malborokat meg hasonlókat, de igazán sosem szerettem őket. A szivarokat nagyon szeretem, de általában nekem túl hosszúak. A szivarkák nem rosszak, de valahogy mégsem annyira szeretem őket, a rendes szivar messze meghaladja számomra az általuk nyújtott élményt. Jó minőségű dohányt keresnék, amit lehetőleg nem kell sodorgatni és az esti séta alkalmával csak el tudok belőle pöfögni egy szálat. Mit tudnátok ajánlani? Ha a nem előre sodortak jobbak szoktak lenni, kérlek, azt is mondjátok meg, mit kell hozzá vennem, hogy tudjak sodorni kézzel. A cigisodrás technikáját egyébként ismerem, csak amikor még azt csináltuk, a füzet borítójából vágtuk ki hozzá a 'szűrűt', és az már elég régen volt, szeretnék valami kultúráltabb élményt... :) ) Köszi!

2022. máj. 11. 18:22
 1/1 anonim válasza:
50%

Inkább ne csináld drágám ha fontos az egészséged és okos,müvelt ember vagy akkor inkább ne szivj ne cigáretáz

(Bármilyen formában)

2022. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!