Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beutaló után mit kell csinálni?

Beutaló után mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
tegnap kaptam egy beutalót az orvostól proktologiara, így is oda kell telefonálni időpontert vagy elég ha oda megyek bemutatom a beutalot és még aznap sorra kerülök?
2022. máj. 12. 08:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha felhívod őket, kiderül.
2022. máj. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a biztos, ha odatelefonálsz és megkérdezed, nehogy potyára menj.
2022. máj. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem adott tájékoztatást a beutaló orvos? A végbél és környéke vizsgálata nem olyan, hogy bemegyek, kérek harminc deka parizert, és csókolom. Arra elő is kell készülni. Kórházanként, szakrendelőnként eltérő gyakorlat van. Nem tudunk olyan választ adni, amelyik az összes intézményre igaz lenne, azon túl, hogy telefonon érdeklődj. Vagy kérdezd meg a beutaló orvost, vagy azt a helyet, ahova menned kell.
2022. máj. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
MIndenhová kell időpontot kérni!
2022. máj. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4. A covid miatt? Lehet, arra nem gondoltam, amikor a 3.-at írtam. Nálunk korábban volt olyan szakrendelés, amelyre sem beutaló, sem időpont nem kellett, és olyan is, amelyikre mindkettő.
2022. máj. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

4: NEM! már régebben is így volt, főleg az ilyen speciális szakrendelésekre.

A #3 leírta.


SEbészeti sürgősségire nyilván nincs előjegyzés.... De szinte az összes többire igen.

Szemészeten pl. fogadnak nálunk előjegyzés nélkül is, de előnyben vannak, akik időpontra jönnek (tehát foglaltak előre).


De pont a proktológián mindenféle előzetes előírás van (hány órával nem ehetsz előtte, stb. stb.) - 100%, hogy kell időpontot kérni.

2022. máj. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Azt a tanácsot fogadd el, akik azt írták, hogy hívd fel őket. Nálam 2-3 tagból álló csoportál, besorakozás után kapsz időpontot az információban (Budapest).
2022. máj. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
7. Senki nem írt olyant, hogy ne hívja fel a szakrendelőt. Egy volt olyan, aki azt írta, mindenhova kell. De hát abban is benne van a telefon, ha a szó nem is szerepel benne.
2022. máj. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8-as!

Mit is írtam? Azt, hogy fogadja el a tanácsokat, azaz hívja fel őket.


Abba pedig ne okoskodj bele, hogy az én esetemben hogyan kell eljárni (ha ez sem tetszik a válaszomból). Azt a csoportot az információn telefonon is fel lehet hívni, kapsz időpontot, ahova a beutalód szól, érkezéskor beütöd a TAJ-t, kapsz egy cédulát sorszámmal, hogy hányas számmal hívnak be a rendelőbe.

2022. máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, te nam azt írtad. Mindegy.
2022. máj. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!