Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyakran előfordul ha megyek a...

SZOTYEE8 kérdése:

Gyakran előfordul ha megyek a szüleimhez, hogy az unokaöcsém rááll kocsival a kiskapura úgy, hogy alig lehet bemenni. Rengetegszer szóltam már neki de nem hatotta meg a dolog azért is rááll. Hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
Kéne neki valami jó alapos lecke, hogy leszokjon erről de nem akarok drasztikus lenni sem. Van valami jó ötletetek?
2022. máj. 14. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Tegyél két virágládát a kiskapu két oldalára.
2022. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dzsoki ***** válasza:
54%
Engedd le,valamelyik gumiját,esetleg,kettőt. Itt akartál állni. Segítettem. Egyébként,hogy alakult ez ki? Neki,mi a jó benne?
2022. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jaja, fizikai akadályt kell odatenni. De olyant amit nem tudo egymaga arrébb tenni. Beton virágláda, vagy vasoszlop. Vagy faronköt hozatni és letenni dísznek, virágokat rá. Vagy egy padot ahova az öregek kiülhetnek.

Van még két dolog, de azok már kárt okoznak.... végigkarcolod a kocsit amikor elmész mellette és azt mondod, hogy bocsi, nem láttad hogy ott áll :D Ha a kocsi felé nyílik a kapu, akkor meg jó alaposan b..d oda a kocsinak :DDDD

Vagy kihegyezett csöveket szúrsz le a földbe amire ha rámegy kiszúrja a gumijait.

Szedj csalánt, áztasd hetekig dunsztosüvegben - borzasztó bödüs lesz. Öntsd be a kocsi szellőzőrácsán.

Hozass valakivel trágyát és boríttasd le a kocsija elé és mögé hogy ne tudjon kiállni.

Öntsd a kocsi eleje elé vizet... hadd keresse honnan folyik a hűtő :DD

Fújd ki PUR habbal a kipufogót

Ereszd le a gumiját

2022. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3/2 Dzsoki Ez úgy alakult ki, hogy az a címszó, hogy nagyon kilógna az autó hátulja az útestre. Ráadásul nem saját autója. Ezért úgy áll meg, hogy az autó eleje belóg a járdára a kapu meg befele nyílik. Tegnap is mentem bringával beleakadtam és letéptem a rendszámtáblát mert kb 40 cm lehetett a kapu és az autó között.
2022. máj. 15. 07:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Na akkor legközelebb ha "véletlenül" letéped a rendszámtáblát, akkor vidd is el és dobd bele egy kukába. Az új rendszám 12000 forintba kerül. Ha párszor megcsinálod el fog menni tőle a kedve. :D
2022. máj. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amit fentebb ajánlottak, az alighanem használna, de a rokoni viszony örökre megszűnne, bizonyára a szülőkkel is, mert többet nem menne hozzájuk.

Én inkább azt ajánlom, hogy beszéld meg a szüleiddel, hogy szóljanak neki, amikor megérkezik hozzájuk, hogy Téged is várnak, ezért menjen más háza elé, ahol van helye az autójának. Gyalogoljon egy kicsit!

2022. máj. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dzsoki ***** válasza:
100%
Ahol van kiskapu,ott kell lennie,nagy kapunak is. Amennyiben,mégsem lenne,akkor meg,miért nem parkol az úton? Illetve,valóban,valamennyivel arrébb?
2022. máj. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amikor odamész akkor felhívod h jöjjön ki és álljon arrébb mert nem tudsz bemenni.


Vagy odarakatsz egy betontömböt a kellő távolságra...

2022. máj. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!