Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek volt már hasonló...

Veletek volt már hasonló helyzet "durrantással" kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A minap történt. Most hogy itt a jó idő, általában mindenhova biciklivel járok. Így egyetemre is. Épp indultam volna, az egyetem udvarán felszállok a biciklire, felálltam a pedálra, a nyeregre még nem ültem rá és ekkor akaratlanul, én se számítottam rá, egy nagy rottyanás kicsúszott. Ráadásul lány vagyok, szerintem senki nem nézne ki belőlem ilyet. Biztosan észrevették, mert mögöttem hatalmas röhögés tört fel. Nem mertem visszanézni, nem tudom volt-e ott ismerősöm, csoporttársam. Remélem nem. Inkább vörös fejjel amilyen gyorsan csak tudtam elhúztam a csíkot. Nagyon kellemetlen volt, azóta is ez motoszkál bennem.

Veletek volt már hasonló?


2022. máj. 17. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de ne foglalkozz vele.

Nem hiszem, hogy bárkit is érdekelt volna annyira, hogy megjegyezze.

Amúgy meg rakd rendbe a motort, kormold ki, olajozd be, és nem fog durrogni, kb. ilyesmi a maximum, amit mondhatnak.

2022. máj. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem nagyon volt ilyesmi.


A helyedben annyira nem foglalkoznék ezzel. Nem történt tragédia.

2022. máj. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!