Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan élitek túl a a heti 54...

Hogyan élitek túl a a heti 54 óra munkát? Ugy hogy a főnökötök egy bunkó paraszt? Mennyi idő míg hozzá szoktatok?

Figyelt kérdés

2022. máj. 19. 11:59
 1/6 anonim válasza:
76%
Ahol egy fa# a főnök én ott nem maradok meg sokáig.Így sincs reggel kedvem felkelni,nem hogy még a tudat hogy egy ilyen van a közelélemben X órán át.
2022. máj. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Úgy,h a karácsonyi boríték fedezi az egész évi baszogatást...
2022. máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyen nem dolgozok. Az egészségem többet ér mint a karácasonyi boríték.
2022. máj. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze,ha lenne 10 másik ugyanezért a pénzért...De nemhogy ugyanezért, semmilyen másik sincs..
2022. máj. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ehhez hozzászokni nem lehet, csak beletörődni.
2022. máj. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én a bunkó feletteseket/főnököket soha többet sehol nem fogom elviselni. Erre már korán 24 évesen rájöttem, miután diákként sokszor úgy beszélnek az emberreé, mint a kivert kutyával, még ha lány is vagy..

Szóval én otthagytam a francba azt, ahol ilyen volt. A főnöki lét nem ad jogosultságot a bunkózásra, mert ugyanúgy ember, mint ahogyan te vagy, nem felsőbbrendű. Nem szabad ezt hagyni, finoman le kell durrantani. Én idősebb fejjel is megtenném, van egy határ.

2022. okt. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!