Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hová forduljak, hogy megkapjam...

Hová forduljak, hogy megkapjam a csomagomat?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy bútort, amit a GLS szállít ki. A kiszállítás napján a futár azt állította, hogy nem tudott utolérni, pedig nem is kaptam hívást, és nem is csöngetett fel. Aznap megpróbálta még egyszer szállítani, ami szintén nem történt meg. Végül csomagpontra szállította állítólagosan az én kérésemre a város túloldalára. A panaszlevelemre nem reagálnak.

Mit tehetnék? A válaszokat előre is köszönöm.



2022. máj. 20. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudnád valahogyan igazolni, hogy otthon voltál? Pl. a szomszédasszony éppen akkor volt nálad, látogatód volt. Ők tudnák bizonyítani az állításod.

Kifizetted előre? Ha nem, vagy megbeszélsz velük egy újabb időpontot, vagy sztornírozd a megrendelést, esetleg rendeltess a szomszéddal, ha elvállalja.

2022. máj. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Telefonon felhívni őket, de a legjobb, ha személyesen bepofátlankodsz, hogy lássák, komolyan gondolod és nem hagyod annyiban.


Bár nekem GLS szolgáltatásaival sose volt gondom.


Nem lehet hogy elírtad az adataid egyikét?

2022. máj. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Elmész a csomagpontra és átveszed... vagy visszamondod - de akkor meg a webshopban lesz egy nagy fekete pontod.

Sajnos én is jártam így. A nagyobb csomagokkal nem akarnak szórakozni, így rányomja, hogy sikertelen kézbesítés és majd a címzett megy utána ha nagyon kell neki a csomag. És miért is ne kéne neki, azért rendelte, mert kell neki........

Persze meg sem próbálja kézbesíteni. GLS-el és MPL-el is jártam így. MPL-nél a postán a folyosón ledobva találtam meg a csomagot, fel sem vette a futár, a kocsijába sem tette be, csak a gépjén keresztül és mindjárt rá is nyomta a sikertelen kézbesítést, hétfőn és kedden is. Akkor elkezdtem telefonálgatni, meg bementem a helyi nagy postára ahonnan a futárok is indulnak reggelente és mondtam a hölgynek kicsit keményebb hangnemben, hogy néhány embernek elintézem az álláskeresési járadékot ha nem lesz meg a csomag. A munkahelyemre rendeltem, ott meg van 2 portás és vagy 10 kamera ami az utcát meg a bejáratot veszi. Mondtam, hogy kb 2 perc alatt tudom bizonyítani hogy még az utcában sem járt MPL-es autó. Érdekes módon azonnal meglett a csomag. A postafiók főnöke meg sűrünk kérte az elnézést. Azóta megjön minden csomagom... :D

De a célját elérte a köcsög futár: nekem kellett bemenni a csomagért és nem őneki kellett cipelnie (nem volt 5 kg!).

Azóta nem is fizetek ki előre egyetlen csomagot sem! Inkább vállalom az utánvét kezelési költségét, de az én kifizetett, drága csomagomat ne dobálják, rugdossák a folyosón, csak mert épp nincs kedve dolgozni.


Szóval ja... ordítasz 1-2 emberrel kicsit és elmész a csomagodért. Ez van. :D

2022. máj. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!