Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Küld SMS-t vagy hív a DHL...

Küld SMS-t vagy hív a DHL mielőtt kihozza a csomagomat?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy csomagot Németországból, amit a DHL-lel fognak küldeni. Telefonszámot csak a fizetésnél kellett megadnom, ezért nem tudom, hogy értesítenek-e, hogy mikor érkezik a csomagom. Mivel a csomagot alapból a rendeléstől számítva későn fogják feladni, ezért nem tudtam jól kiszámítani, hogy hova kérjem.

Illetve olyat is olvastam, hogy azokat a csomagokat, amiket a DHL-lel küldenek Németországból, azokat a posta hozza ki. Ez még mindig így van?



2021. nov. 4. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:
23%

Szerinted a DHL-nél valaki autóba ül és elszalad a két eurós csomagoddal meg a tíz eurós szállítási költséggel Bivalybasznádra?

Nem.

A DHL a magyarországi partnerének adja át a csomagot, az pedig a Magyar Posta. Ők fogják azt kézbesíteni, ugyanúgy, mint egy magyar eredetű csomagot.

2021. nov. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Nem értem miért gondolod, hogy két euró a csomagom, valójában több 10000 forintos nagyságrendű, nyilván ezért is aggódtam. De már nem aggódom, mert bár értelmesnek nem mondanálak, azért ezek szerint okoskodni szeretsz annyira, hogy nem tudtad magadban tartani az információt.


Üdv: Egy emberi lény, aki képes feldolgozni, hogy nem tökéletes és nem tudhat mindent, ezért a lehető legokosabb dolgot csinálja, amit lehet. Felteszi a kérdéseit olyanoknak, akik remélhetőleg tudják rá a választ.

Remélem legközelebb én tudok majd neked segíteni!

2021. nov. 5. 14:17
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
#1 A DHLnek van itthon is logisztikai rendszere te agyhalott:D Ha legalább bunkó vagy legalább okos lennél, de látszik egyik sem jött össze.
2021. dec. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!