Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az élet értelme?

Mi az élet értelme?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok még, de egyszerűen nem vagyok képes semmiben sem a jót látni. Tudom, hálásnak kéne lennem, hogy egyáltalán élek, de képtelen vagyok élvezni az életet. Nem érdekel semmi, az egész élet monoton. Minden nap ugyanúgy szörnyen telik, és közben egyre kevesebb marad az életemből. Nem élhetek úgy, ahogyan én szeretnék, ez f*szság. Nem akarok gyerekeket, nem akarok férjet, nem akarok senkitől sem “függni”. Utálom látni ahogy a felnőttek élnek. Rohangálás ide-oda, közben a férjeddel konkrétan utáljátok már egymást, gyerektől meg kikészülsz amikor éppen nem alszik és most nem a szüleimből indulok ki. Igen, tudom, borzalmasan negatív vagyok, de éppen ezért kérlek, hogy segíts. Hogy tudnék rátalálni az élet értelmére? Remélem azért idővel változni fog a véleményem.
2022. máj. 20. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress egy dolgot, amit igazán szeretsz, amiben esetleg jó is vagy, és foglalkozz azzal. Az életnek csak akkor van értelme, ha adsz neki, és manapság rengetegen élik anélkül
2022. máj. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Te döntöd el minden áldott reggel, hogy aznap milyen napod lesz. Te és senki más.
2022. máj. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kovács Eutanázia válasza:
65%
Semmi. Két ember jól érezte magát anno, és te lettél a melléktermék. Bedobtak a mélyvízbe, és most mindenki drukkol, hogy felevickélj egyedül. Ha meg nem sikerül, az a te hibád.
2022. máj. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen utódok létrehozasa, mint a 4.valaszolo. Vagy inkább mégse.
2022. máj. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Átlag heti háromszor beírja ezt valaki, ennek semmi értelme.
2022. máj. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!