Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van értelme küzdeni? Úgy az...

Van értelme küzdeni? Úgy az életben tenni dolgokért?

Figyelt kérdés

Milyen logikusan hangzik hogy amiért teszünk annak meg lesz az eredménye.

De én nem ezt tapasztalom miért van ez?

Elkezdtem olvasni, sokat, hogy gyarapodjon a szókincsem. De nem érzékeltem semmi javulást. Elkezdtem futni rendszeresen heti 2-3x hogy fogyjak, de kb nem fogytam olyan látványosan.

Depressziós vagyok és vannak hibáim amiken javítani szeretnék, de ez el vette a kedvem, pedig csináltam kitartóan de semmi eredménye. Másnak hogy sikerül?? Nemtudom hol keressem a hibát. Mégsem csináltam elég kitartóan? Van értelme, érdemes küzdeni, tenni dolgokért az életbe, mert annak valóban meg lesz az eredménye? Én ezekután ezt meg kérdőjelezem h ez így működik e.. Elvette a kedvem a motivációm, hogy hiába csinálom nem látok semmi eredményt


2022. ápr. 27. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha vannak dolgok amiket el szeretnél érni, akkor nyilván. Mivel ha semmit nem teszel, akkor garantáltan sosem éred el őket. Ha teszel értük, akkor legalább az esélyt megadod magadnak.
2022. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nagyobb célokhoz vezető utat érdemes kisebb mérföldkövekre bontani, így gyakrabban van sikerélmény, és jobban átélhető a fejlődés.
2022. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A munkának mindig megvan az eredménye, ha nincs, akkor a hibás gondolkodás áll a háttérben.


"Elkezdtem olvasni, sokat, hogy gyarapodjon a szókincsem. De nem érzékeltem semmi javulást."


Mit olvasol? Olyasmit, amiben ismeretlen szavak vannak? Meg is jegyzed őket?


"Elkezdtem futni rendszeresen heti 2-3x hogy fogyjak, de kb nem fogytam olyan látványosan."


A fogyás ritkán látványos, egyébként mindenféle sport nélkül is lehet fogyni, mert a fogyás 80%-ban az étkezésen múlik. Kalóriadeficitet kell létrehozni, és akkor mennek a kilók, heti fél vagy egy kiló.


Én 94kg-ról fogytam 81kg-ra úgy, hogy az elején sportoltam, kb. fél évig, de azóta sem.

2022. ápr. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!