Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Elosszor is elnézést hogy igy ekezet nelkul irok de gyorsan tul akarok esni a kerdesen


A mai nap nagyon erdekes dolgot amodtam es nagyon felek. Egy este alatt ketszer is ugyanazt almodtam. Elosszor a hazunkban voltunk es a szuleimmel voltam egy szobában. Aztan valamiert bele néztem egy tukorbe aztán lattam 2 kutya alakot, nem egesz testet csak az arnyekukat. Ezutan persze rogton raneztem az agyra, amin láttam az arnyat a tukorbol. Persze egyatalan nem volt ott semmi es senki. Aztan ugy dontottem valamiert hogy elmegyek furdeni. Furdes utan az ajto kinyilt magatol es nem tudtam becsukni a torolkozok leestek es ilyen hasonlosagok. Amint kimentem vissza szuleimhez ott is hasonlo furcsa dolgok tortentek de akkor mar ezeket ok is lattak. En egy keresztet rajzoltam fel szenteltvizzel de jo vastagon. Ez sem segitett ugyanugy ott voltak az arnyak. Almomban meg ekkor apukam egy olyan műsorra kapcsolta ahol keresztek voltak, templom es minden ilyen dolog. De ez sem volt elég ugyanugy ott voltak a demonok.



Ekkor fel keltem egy pár percre de nagyon féltem. Miutan vissza aludtam a csaladommal almomban elmentunk egy masik hazba ideiglenesen nyaralni vagy ilyesmi erre mar pontosan nem emlékszem. De itt is ugyanugy demonok voltak es erosebbek voltak. Mikor el akartunk onnan jonni egy olyan furcsa dolog tortent amit meg most sem ertek. Miutan a csaladom kijott abból a hazbol en vissza mentem es a demonok mar emberi alakban voltak. Egyatalan nem akartak elengedni

meg is fogtak be akartak zarni es mindannyian nagyon furcsa alakban voltak. Persze nagyon elethu volt az egesz alom



Vissza jottunk a sajat hazunkba es itt is ugyanugy megvoltak a demonok. El kellett szaladni szo szerint ebbol a házból. Csak par dolgot tudtunk ossze kapni amit magunkkal vittunk mert a targyak repultek ugymond es mindenfajta termeszetfeletti dolog volt. Valamiert itt is en szaladtam vissza par dologert de addigra ki volt dobalva minden a szekrenybol es szanaszet volt minden. A targyak eltorve es a falnak volt dobva minden. Es olyan is volt hogy teljesen uj ruhak voltak az agyon. Amikor oda akartam menni megnezni elkezdtek fel emelkedni es kozeledni felem. El akartam szaladni es nekem dobták.

Ekkor mar fel ebredtem es el kezdtem imadkozni



Nem tudom hogy ez meg ide szamit e... de tegnap pedig olyaz almodtam hogy egy ego temetobe menekultem es a tuzet probaltam eloltani de nem sikerult

Szadtam fel le es nem tudtam kijonni


16/L

A hazunk sajat kezuleg van epitve mi vagyunk ez elso lakosok itt Fel van szentelve es eddig semmi ilyet nem tapasztaltam Ez jelent valamit vagy csak furcsákat álmodom??

Vagy ezek az almok ellen tudok valamit tenni?



2022. máj. 21. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Semmit.
2022. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Álom volt.
2022. máj. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ért téged trauma mostanában, kérdező?
2022. máj. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 igen elég sok az iskola miatt
2022. máj. 24. 17:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a trauma az oka az álmodnak.
2022. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pontosan. #5 a csőrömből csípte ki a szót. A trauma és az ebből fakadó stressz miatt vannak ezek az álmok. Szerintem, ha nem múlik a dolog, keress fel egy pszichológust és meséld el neki is az álmaidat és, hogy mi van a suliban. Biztos fog tudni segíteni.
2022. máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!