Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek? Nem tudok mit...

Mihez kezdjek? Nem tudok mit tenni, nagyon letörve érzem magam olyan nyomott vagyok egész nap, semmihez nincs energiám. Lenne egy csomó dolog amit csinálhatnék, de nem tudom rávenni maga. Tanulnom kellene, de nincs hozzá motivációm, és nagy esély..

Figyelt kérdés
és nagy esély van rá hogy megfogok bukni. Mind emelett még ott van az is hogy nem nagyon járok társaságba, és nagyon félek hogy most 3 hónapig teljesen egyedül leszek, csak dolgozni járok. Sok dolgom lenne, pl ma a tanulás, takarítás, bevásárlás, egyikhez sincs energiám. Van egy személy akit nem rég óta ismerek, azt hiszem szerelmes vagyok belé, tartok attól hogy ő is elfogtünni az életemből, hogy valamilyen úton módon megszakad köztünk. kapcsolat, és még jobban letört leszek, illetve félek hogy nem fogom tudni őt elengedni. Mit tegyek?? Nem látom értelmét semminek sem.
2022. máj. 22. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Oké. Legelső: kapcsold ki a gépet, húzz cipőt, és indulj el sétálni. Bármerre. Legalább egy órányit. Szép idő van, jót fog tenni.
2022. máj. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Második: amikor visszaérsz, NE KAPCSOLD BE!

Készíts elő valamit, amit akkor meg tudsz csinálni.

2022. máj. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!