Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy sztárral találkozol...

Ha egy sztárral találkozol melyik ér többet egy közös kép vagy autogramm?

Figyelt kérdés
2022. máj. 30. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Egy gyors menet a vécé mögött!
2022. máj. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy kis esti beszélgetés egy kellemes nap végén. Teljesen hidegen hagy a közös fotó és az aláírás.
2022. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2-es: nyilván a beszélgetés lenne a legjobb, de most induljunk ki abból, hogy a sztár nem egyben az ismerősöd is, mert azért ez ritka... Akkor pedig a beszélgetés nem annyira fog összejönni, hacsak nem vagy épp nagyon szerencsés.


Tehát a két megadott opció közül:

Én nem nagyon szeretek szelfizgetni, az autogramokat viszont gyűjtöm, ezért nekem az.

Ugyanakkor attól is függ, milyen körülmények vannak. Pl. külföldi sztárokkal nekem is van pár közös képem, mert voltam olyan találkozókon, ahol ez természetes volt; gyakorlatilag mindenki fotózkodott. A legjobb amúgy, ha a közös fotót lehet aláíratni, de nekem ez sajnos nem jött össze. :D Mindenesetre, ha csak az egyikre van lehetőség, én a saját fotójukra adott autogramot szoktam inkább választani.

2022. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
kép
2022. jún. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szégyellős vagyok, senkihez nem merek odamenni, akire felnézek. Pedig egy közös képnek örülnék, szép emlék lenne és bármikor visszanézhető. Ehhez képest egy aláírás kevesebbet ér nekem, igazából nem gyűjtöm őket. A fotó személyesebb. Ennek ellenére senkivel nem fotózkodtam még.
2022. aug. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lássuk be, ha neked nem is, de a másiknak egy beszélgetés borzasztó lenne. egyrészt nehéz találni közös témát és te is nagy valószínűséggel ugyanazokat a kérdéseket teszed majd fel mint bárki más, szóval sokadszorra kell őket megválaszolnia.
2023. aug. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6. Nekem, azaz a 2. válaszolónak címezted?

Én azért adtam ilyen választ, mert ismerősi, baráti körömben van néhány híresség. Sztár is, bár ők magukat nem illetik ilyen jelzővel.

Így nem kell attól tartanom, hogy unalmas hülyeségeket kérdezgetek.

Amúgy meg ismeretlentől nem vágyok sem autogrammra, sem közös fotóra.

2023. aug. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Közös kép. Az mégiscsak maradandóbb, mint egy firkantás.
nov. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!