Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Semmihez nincs kedvem, és...

Semmihez nincs kedvem, és iskolába se akkarok menni. Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Szóval, elegge sok problémám van mostanában, most mielőtt még valaki írná azokat a komenteket hogy dehát nincs semmi bajod, "csak szimplán iskola kerülő vagy, es nincs kedved elmenni, illetve korán kelni" nem, nem ez a gondom. Igazából nem is az iskolával van gondom, mert nem piszkál senki, normális mindenki. De egyszeruen az utóbbi időkben lelkileg nagyon rosszul éreztem magam, egyszerűen élni nincs kedvem, csak aludni lenne egész nap, (Nem szeretnék öngyilkos lenni vagy hasonlo) csak egyszerűen nincs kedvem semmihez. Nem lusta vagyok, és ez nem azert van mert nincs kedvem, hanem mostanába tenyleg nagyon nagyon rosszul érzem magam. Elmentem pszichológushoz, de mivel sokan járnak hozzá ezért csak július 21-en kaptam időpontot, de en ezt már tenyleg nem tudom ki bírni. Rengeteget sirok, gondolkozok mindenen, az agyam mindig pörög, a szuleim is sokat veszekednek mostanaba. Semmi nem jön nekem össze, és tenyleg már annyira nem bírom ezt az egészet. Szerintetek mitcsinaljak? (Ja és azt elfelejtettem írni, h nem csak ugy a semmibol jottek ezek az erzesek, ezek régebben is voltak, de most erősebbek lettek)
2022. máj. 30. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Tenném a dolgomat, mint minden értelmes ember. Aztán az agyturkász majd próbál segíteni.
2022. máj. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Ez nem probléma, hanem céltalansag és végtelen unalom.

Gyógymód : (lehetőleg) hasznos célok kituzese és azok megvalósítása.

2022. máj. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hja fiam, szar az élet, üdv a felnőttek közt :D egyébként keress hobbit magadnak amivel szeretsz bíbelődni, vagy kirándulj, sportolj. Találj ki projektet magadnak amivel a köz érdekeit szolgálhatod. Önkénteskedj, segíts másoknak. Ha van kerted kertészkedj, azt szinte mindig lehet csinálni. Olvass könyveket, kutasd fel a településed múltját, mélyedj el valamiben ami érdekel. stb...
2022. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!