Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a videóban...

Mi a véleményed a videóban lévő avril-es pólót viselő szőke lányról?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=C1XafryQSnQ&feature=player_em.. ne kíméljétek :D ha kell küldök róla képeket is:D
2010. szept. 18. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Te vagy az avril-os pólóban?
2010. szept. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem. az egyik legjobb barátnőm csak mindenki azt mondja hogy jól néz ki, meg minden fiú fut utána (kivéve az akit szeretne h fusson:D ), és kíváncsi vagyok hogy mi a véleménye a kívülállóknak
2010. szept. 18. 20:14
 3/14 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs vele.
2010. szept. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
bővebben? :D mert azért kérdezem hogy megmondjam h nem is csúnya meg stb.. :D mert ő örökítené küldetésszerűen tovább azokat a rockereket, punkokat akik már elballagtak, aztán mindig azt mondja h nincs jól így meg szidja anyját h nem engedi csak télen bakacsba járni de nem tudom neki megmagyarázni h nem is kell 35 fokban abba járni, aztán ha megmutatom h mit gondolnak róla az emberek talán alfogadja magát így 'félkész' állapotban is:D
2010. szept. 18. 20:34
 5/14 anonim ***** válasza:

jó a stílusa :D

14/L

2010. szept. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

(20:30 vagyok)


Ehm, bővebben? Jó csaj, szimpatikusnak tűnik, de egy "sunáznám"-ot inkább nem írok, mert nagyon fiatal. :) Mondjuk Avril inkább pop, mint rock, de szíve joga őt hallgatnia, ha nagyobb lesz, komolyabb együtteseket is hallgatni fog. :)

2010. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

az osztálytársaihoz képest jó csaj

mosolygós (a képeken tuti az), aranyos csajnak tűnik szerintem a való életben ha nem pózól képhez szép csaj lehet


és nem tudom mi a f*szért kell angolul írni a videóban? menő? még a magyarok se fogják megnézni a vediót nem hogy a külföldiek (ha ezért csináltátok)


Előző: én is inkább a rockot szeretem de Avril nem értem miért nem elég komoly:)


F/15

2010. szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

(előző vagyok)

egy pár képet ide biggyeszthetnél :)

a másik meg hogy ne hírdesd a barátnődet ;)

2010. szept. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

21:57: Ha meghallgatsz pl. egy Finntroll-t, In Extremo-t vagy Nightwish-t, tudni fogod, mit értek "komolyabb" műfaj alatt. Semmi bajom Avril-lel, de nem elég zúzós ahhoz, hogy hallgassam is. :)


Kérdező: +1 ahhoz, hogy nyugodtan feltölthetsz még róla képeket, ha gondolod. És még amit kihagytam, az az, hogy olyan csajnak tűnik, akivel jókat lehet közösen vigyorogni. + nyugodtan hordhat bakancsot, de nem ez teszi a rocker-t. :)

2010. szept. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hallagt ő CPg-t, depressziót, tankcsapdát exploitedet, casualties-t, stb... minden punk, rock, metál jöhet neki,csak aztnap éppen ezt vette föl, és avril régi számait hallgatja csak:D és nem haragszik h felraktam ide:D am nem szokott pózolni :D
2010. szept. 19. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!