Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy átvert?

Honnan tudom, hogy átvert?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik, a másodunokatesóm az osztálytársa (lány) és megkértem, hogy segítsen abban, hogy fel tudjam szedni a srácot, az elején, még beszéltünk is az unokatesómmal, a fiú is elkezdett érdeklődni felém, de a mai napon az unokatesóm fura volt, nem jött oda hozzám, és rendesen takarta előlem a csávót (mert amúgy ők ketten jóban vannak ám..) és bunkón nézett is. A fiú is furcsán viselkedett, bunkón nézett stb.. Nem tudom, mi történhetett velük, az angol tanárom szerint (tőle a fiú egyébként kérdezgetett rólam) az unokatesóm és a barátnőcskéi átvágnak mindenkit, amit észre is vettem. Na mindegy is, szerintetek mi lehet a baj? Vagy egyáltalán mi ez az egész??


Köszönöm előre is a válaszokat

>3<



2022. jún. 2. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az uncsitesódnak bejön a kiszemelted? *~*
2022. jún. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Ha átvernek megszopod
2022. jún. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!