Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Személyigazolványt a lejárati...

Személyigazolványt a lejárati időpont előtt mennyivel lehet cserélni?

Figyelt kérdés
Félév múlva fog lejárni csak a személyim, ezért is érdekelne, hogy nem néznek-e furcsán a kormányablakban, hogyha ilyen korán cserélném, egyáltalán lehet-e.

2022. jún. 3. 08:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Vótmá! Többször!

De! 1 hónap.

2022. jún. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 90 napra emlékszem.
2022. jún. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor még várhatok!
2022. jún. 3. 11:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A 30 és 90 nap tippelések mellett végül a 60 nap igaz:

[link]

"Érvényes személyazonosító igazolvány cseréjét a polgár akkor kezdeményezheti, ha

[...] az érvényességi idejéből legfeljebb 60 nap van hátra,"

2022. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Ezért kell az ilyen kérdéseket nem az egyéb, hanem a JOG kategóriába tenni.
2022. jún. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs olyan főkategória, hogy jog. Amik voltak, azok közül meg nem igazán tudtam eldönteni vagy megtalálni melyiket kellene választani, így maradt az egyéb. De a keresőszóval szerintem így is megtalálható.
2022. jún. 3. 22:56
 7/9 A kérdező kommentje:
Most láttam egy másik személyi igazolványos kérdésnél, hogy a politika volt megjelölve és azon belül a jog. Szóval ezek szerint ott kell keresni.
2022. jún. 3. 22:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Valóban, és ezért kell az alkategóriákat is megnézni.

Az életet nem lehet csak főkategóriákra osztani, akkor meg azért nem találnád meg (túl sok lenne).

2022. jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nyilván nem lehet főkategóriákba, de jó lenne akkor egy olyan fő opció, hogy közügyek vagy valami hasonló. Én személy szerint a politika főkategóriára rá sem kattintottam, hogy milyen opciók vannak ott, mert nem gondoltam, hogy ez a politikán belül van. Nem annyira egyértelmű ez egyeseknek, éppen ezért hasznos az egyéb opció. (de persze tudatlan vagyok és ássam el magam, hogy nem tudtam)
2022. jún. 3. 23:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!